reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

reklama
nam po coreczce zostal taki

Alvi Max

Wymieniliśmy jej łóżko na wieksze dopiero miesiac temu wiec służył ponad dwa i pół roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni a materac jest jak nowy :)
 
myśmy mieli z wkładem kokosowym, ale poszedł po rodzinie i chyba juz do nas nie wróci:( A swoją drogą dokupujecie materacyk do łóżeczka turystycznego? bo w nich zdaje sie tylko taka cienka warstwa jest...
 
Digitalis - tak dokupuję się materacyk. Ponieważ ta ,,cienka warstwa,, jest bardzo twarda. My mamy materacyk kokos/gryka. Zostawiłam go wraz z łóżeczkiem, więc mam z głowy kupno ;-) Choć niby był używany przez 3 lata ale jest jeszcze w b.dobrym stanie.
 
My też mamy materacyk kokos/gryka. Do łóżeczka turystycznego też trzeba taki materacyk włożyć, bo dno zrobione jest z takiej twardej składanej tektury obłożonej materiałem, która leży na rurkach.
 
Justyna też słyszałam że te materace z gryką i kokosem są za twarde dla dziecka i trzeba wybierać piankowe tylko dobre, elastyczne, ale ja się na tym nie znam więc chciałabym poznać opinię innych:-)

Miałam napisać jak dojdą moje spodnie ciążowe:-) więc są bardzo wygodne, guma na brzuch z fajnego materiału, na pewno nie będzie uciskać. Jedynie to że są one dosyć cienkie ( cieńsze niż normalne jeansy) więc nie będą się nadawać na zimę, chyba że z rajstopami pod spodem. Do października, listopada rewelacja
 
reklama
Skoro już o łóżeczkach i materacach mowa, to ja jeszcze mam taką poduszkę-klin:
KLIN BEZPIECZNA PODUSZKA DLA NIEMOWLĄT ZDROWY SEN (1736098591) - Aukcje internetowe Allegro
służy do tego, żeby główka dziecka była nieco wyżej, żeby się nie zakrztusiło gdyby mu się odbiło.

A jeśli nie chcecie kupować takiej poduszki, to dobrze jest pod nogi łóżeczka od strony na której dziecko ma główkę, podłożyć grube książki, żeby główka była nieco podniesiona.
 
Do góry