reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

reklama
Vanilla- super zakupy!

a ten patent na powiększenie spodni bardzo ciekawy, tylko śmiesznie tak z odpiętymi non stop chodzić :-)
 
ja teraz noszę jeansy rurki i te mi sie spodobały bo wyglądają w sumie jak normalne spodnie....zobaczymy jak się będą nosić w praktyce:-)
 
fajne te rurki Vanilia. Też dotychczas nie nosiłam tego typu spodni ale od dłuższego czasu się przymierzam. Jak już przyjdą to daj znać jak leżą to może też się skuszę bo w sam raz mi do kozaków będą pasować;)

a ta wstawka ciekawa, ale tak jak już ktos napisał bałabym się że to będzie jednak pod bluzką widać
 
*Vanilia* - super zakupy. Spodnie są super mi się bardzo takie spodnie podobają. Mam 2 pary zwykłych, ale już się w nie nie mieszczę. Może też sobie takie zakupię na jesień. Sweterek też jest super. Widać, że zakupki Ci się udały ;-)

Tą wstawkę widziałam na allegro, niby pomysł dobry ale jakoś mało mi się podoba.

Dziewczyny a co myślicie o wanience ze stelażem? Po cesarce będzie mi ciężko się schylać ale nie wiem, czy kolejny mebel ma sens. Można by postawić wanienkę na deskę do prasowania i też będzie wyżej - hmm sama nie wiem. Do radźcie coś ;-) i rożku-beciku dla dziecka? Miałam dla Kubusia, w szpitalu sprawdził się bardzo, w domu również... więc chyba jednak go zakupię. Ale chciałabym poznać Wasze zdanie ;-)
 
Mama jeśli masz sporo miejsca to możesz zakupić sobie stelaż. Ja takiego miejsca raczej mieć nie będę dlatego myślę o położeniu wanienki na stole obok zawsze będę miała dostęp do potrzebnych rzeczy.
Tylko najpierw muszę kupić sobie stół :D

Ja bym strasznie chciała kupić sobie spodnie czarne ciążowe do pracy... niestety sierpień w tym roku jest tak pełen wydatków, że muszę się męczyć z patentem guzik-gumka :p
 
*Vanilia* - super zakupy. Spodnie są super mi się bardzo takie spodnie podobają. Mam 2 pary zwykłych, ale już się w nie nie mieszczę. Może też sobie takie zakupię na jesień. Sweterek też jest super. Widać, że zakupki Ci się udały ;-)

Tą wstawkę widziałam na allegro, niby pomysł dobry ale jakoś mało mi się podoba.

Dziewczyny a co myślicie o wanience ze stelażem? Po cesarce będzie mi ciężko się schylać ale nie wiem, czy kolejny mebel ma sens. Można by postawić wanienkę na deskę do prasowania i też będzie wyżej - hmm sama nie wiem. Do radźcie coś ;-) i rożku-beciku dla dziecka? Miałam dla Kubusia, w szpitalu sprawdził się bardzo, w domu również... więc chyba jednak go zakupię. Ale chciałabym poznać Wasze zdanie ;-)

Właśnie wczoraj oglądałam te wanienki na allegro, ciekawy patent, szczególnie że stelaż się składa do płaskiego a wanienki mają odpływ z rurką w większości przypadków... też się nad nią zastanawiam... ale może uda mi się jakiś inny patent wymyślić na stworzenie jakiejś półki na wannie, tylko że to nie takie proste bo mam narożną niesymetryczną... dobrze, że jeszcze dużo czasu mamy :)
 
mama2006- ja miałam stelaż dla Danielka, nie zajmował dużo miejsca bo składał się i chowałam go za szafę. Przydał się bardzo przez pierwsze 3miesiące a potem już kąpaliśmy w dużej wannie. Jak dla mnie najlepszym wydatkiem do kąpieli jest leżaczek, taka prosta rzecz a tyle nam pomogła. Nie trzeba dzidzi trzymać tylko można fajnie umyć dwoma rękoma. Używaliśmy go jakoś do 6 miesiąca dopóki Mały sam nie zaczął siedzieć. Kilka złotych a pomoc ogromna. Mieliśmy też gąbkę do kąpieli i leżaczek siatkowy ale ten zdecydowanie najlepszy.
Leżaczek do wanienki, niezbędny do kąpieli dzie (1728537871) - Aukcje internetowe Allegro aha i my odpoczątku kąpiemy w łazience a tam stołu nie ma dlatego też kupiliśmy stelaż:)

Rożek też miałam, już nawet nie pamiętam jak długo z niego korzystaliśmy, coś około 3 miesięcy. A teraz tylko śpiworki, kołderek i poduszki nie lubię bo mam jakieś schizy że Mały się nakryje w nocy. coś takiego ~ŚPIWOREK DO SPANIA~~W SUPER CENIE~~80-86cm (1731835258) - Aukcje internetowe Allegro Mam pewność, że Mały jest przykryty i się nie rozkopie, i oczywiście bezpieczeństwo.

A ja się nie mogę doprosić męża aż mi ciuchy ciążowe z piwnicy przyniesie, dzisiaj go przyduszę:-)
 
Ja mam fajny brodzik w prysznicu. Jak młody się kąpie to siada i ma prawie jak wannę ;-) No ale maleństwo - przez pierwsze 3 miesiące kucając kąpać będzie mi bardzo ciężko. No ale jeszcze czas i się jakoś zastanowię.

Miejsca na ten stelaż też nie mam za dużo i chyba zrezygnuje z niego, a zainwestuję w wanienkę z profilowaną podpórką dla maluszka, aby nie trzeba kupować dodatkowo już foczki.
 
reklama
Też myślę o profilowanej wanience. Wygoda i bezpieczeństwo.
Niestety mieszkam w zabytku i tu o łazience mogę zapomnieć. Mam tylko WC i osobno prysznic. Więc ciężko będzie mi się tam gramolić szczególnie, że bardzo chcę by uczestniczył w tym tatuś :-)

Jeszcze jest sporo czasu na myślenie i zakupy.
My się rozglądamy za panelami do drugiego pokoju i jakichś kafelków do kuchni ... trzeba stworzyć bezpieczną podłogę zanim maleństwo się pojawi :-)
 
Do góry