reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
Dee wszystko na pewno będzie dobrze!, ja tez trzymam kciuki i koniecznie potem napisz

No to Fifka dzielna i cierpliwa jesteś! Ja już nie moge sie doczekać jutrzejszych wyników bety...byle do 11:00
 
Ostatnia edycja:
Fifka to super,mnie sie jeszcze nie udało do mojego gin.strasznie popularny sie zrobił przez te 4 lata:-D,jak mi sie nie uda do końca czerwca to zapisze sie na sierpien a pójde do innego w lipcu
 
dzieki dziewczynki. ciezarna kolezanka mnie troszke uspokoila,ze tez miala takie plamienia pojechala do szpitala i tam ja uswiadomili, ze tak moze sie stac. Po czym dostala proszki na podtrzymanie ciazy..termin ma na koniec sierpnia wiec mam dobre mysli w glowie, choc pewna czesc mnie sie martwi. Nasz Babelek tak latwo sie nie podda!
 
dzieki dziewczynki. ciezarna kolezanka mnie troszke uspokoila,ze tez miala takie plamienia pojechala do szpitala i tam ja uswiadomili, ze tak moze sie stac. Po czym dostala proszki na podtrzymanie ciazy..termin ma na koniec sierpnia wiec mam dobre mysli w glowie, choc pewna czesc mnie sie martwi. Nasz Babelek tak latwo sie nie podda!

Kochana, wiem że to nie jest przyjemne ani miłe. Jeśli nie byłaś w szpitalu na kontrolnym usg czy wszystko jest okey- to leć i to już. Lekarz Cię obejrzy i będziesz wszystko wiedzieć, przepisze luteine.... Wiem, że to ciężkie, ale trzeba dmuchać na zimne..
 
mama2006 tez mam 27 lat, więc możemy stworzyc klub dwuosobowy ;-)
Chociaż wydaje mi się, że jeszcze kilka dziewczyn było w naszym wieku.

No tak jest tu nas więcej w wieku 27 ;) między innymi ja i Paluszek_

....i jak tu się nie bać....:( teraz to już zupełnie cała jestem w nerwach....widziałam pęcherzyk, lekarz mowil ze wszystko wyglada ok, al mam leżeć...co ma być to będzie...dobrze mi zrobi ta beta, jak bedzie duża to mocno poniesie mnie na duchui troche spokojniej bede czekać do tego 30 czerwca...W końcu kazda ciąza jest inna i musze mieć nadzieję....ze u mnie wszystko dobrze...

Pamiętaj: myśl pozytywnie, myśl pozytywnie....

Dziewczyny, jestem po wizycie u mojego gina i jestem mega szczesliwa - widzialam nasze dzieciatko i bijace serduszko :) na ta chwile nic mi wiecej nie potrzeba :)

Ooooj!! Jak ja Ci zazdroszczę! Już nie mogę się doczekać widoku mojej dzidzi... ten czas do wtorku bardzo mi się teraz będzie dłużyć....

an oto moja kruszynka :-) zdjecie z przedwczoraj:-)

Suuuper!! Gratuluje!!

Dziewczynki :-( jade dzis na zelazna po pracy. Plamie nawet podczas siusiania. wole to sprawdzic. strasznie sie boje, bo przeciez wczoraj rokowania byly piekne :-( nic mnie nie boli jednak chcialabym wiedziec czy to podraznienie po usg czy cos powaznego z babelkiem :-(

Powodzenia ! Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!



A ja dzisiaj miałam tak zalatany dzień w pracy, że całkowicie zapomniałam o ciąży... tylko rano lekkie mdłości miałam - ale to jeszcze w drodze do pracy, pewnie dlatego, że nic na śniadanie nie zdążyłam zjeść.

Wy tu piszecie o strachu o prace itp. a ja dzisiaj z mężem rozmawiałam, że chyba w przyszłym tygodniu powiadomimy pracodawcę, że rezygnujemy od września z pracy weekendowej... W końcu zawsze sobie powtarzaliśmy, że pracujemy 7 dni w tygodniu póki jesteśmy młodzi i dzieci nie ma :) No to teraz już będą :) <jupi>
 
reklama
Hej Dziewczyny milo Mi bedzie jesli przyjmiecie Nas do swego grona lutowek ?!
Wczoraj zrobilam test ciazowy digital ten bo czulam sie dosc dziwnie i miesiaczka spozniala mi sie juz 3 dni i okazalo sie ze test wyszedl pozytywny PREGNANT 1-2tyg. okolo od zaplodnienia ..:) Jestem mega szczesliwa wraz z M staralismy sie o rodzenstwo dla pierwszej coreczki Blanki :)
2 cykl okazal sie szczesliwy czuje sie ok i nie mam zadnych dolegliwosci ciazowych oprocz troszke delikatnych boli podbrzusza czasem i wrazliwych sutkow noi meczacego smaku w ustach - metalu ...Pozdrawiam Ewelina
 
Do góry