reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Oooo widzę że nie tylko ja nie mogę spać męczyłam się od 2 godzin aż w końcu postanowiłam wstać i poszukać jakiegoś odtwarzacza CD do małej do pokoju:-)
 
reklama
Joasia witaj w klubie. Tez sie internetuje, szukam uzywanych pieknych tanich mebli tuz za rogiem, ale cos znalezc nie moge ;) ale chyba zaraz umyje zabki i usne niczym niewiniatko .
 
a ja właśnie sobie zimne kakao zrobiłam namówiłaś mnie:-D mała też się obudziła i kopie niesamowicie a O śpi jak zabity nawet nie zauważył że z łóżka wyszłam zato pies myśli że wstałam by się z nim bawić i mi piłkę podtyka
 
Ja od 5 nie spie krążą mi po glowie mysli na temat tego badania, oddalam probke po 5 i teraz tylko czekac... Do tego strasznie glodna jestem... Mala chyba tez bo sie obudzila i szaleje. Mam kiepski humor...
 
Cóż to za nocne pogaduchy ;-)
Ja staram się późno chodzić spać, żeby nie zrywać się w środku nocy (ale nie mogę przesadzić, bo usnąć nie mogę wtedy). Dzisiaj drugie podejście do badań (wczoraj mi się nie udało dotrzeć). Co jest ostatnio stresujące, bo jak tu z sikaniem i głodem wytrzymać do rana....

Anulfka, my też za wybór imienia się nie zabraliśmy jeszcze...
 
Katska ja jak mam badanie moczu pddac to no wstaje okolo 2 sikam, a ten drugi mocz okolo 7.30 wsikuje hehehe do kubeczka. No ale jak Was cisnie kilka razy w nocy to wspolczuje trzymania do rana.
 
ja też z tych nie śpiących dziś.... poszłam spać ok 2 a wstałam 5:20.... byłam na poczcie wysłać l4 (dobrze że mam 200 metrów od domu) wróciłam właśnie i ledwo żyję.... ja już nawet do chodzenia się nie nadaję bo kręgosłup pada.....
jak coś zjem i odsapnę to chyba strzelę fotę brzucha... bo w końcu jestem w czymś innym niż dres czy piżama;-)
 
Ja codziennie chodzę spać po 1:00 wstaję w nocy milion razy a o 7:00 max jestem na nogach, później oczywiście muszę odespać ;-) dziś miałam takie skurcze łydki że chyba pół osiedla mnie słyszało :-/
 
reklama
Cześć dziewczyny ja dziś po pobraniu krwi na morfologię i po siku do kubeczka:) Zajechałam do ośrodka o 8, przekonana że kolejka jak zwykle będzie wielka a tam jedna osoba w zabiegówce i ja następna w kolejce.:szok: Dobrze bo nie musiałam walczyć z burczeniem w brzuchu.;-)
Teraz po śniadaniu już, skocze sobie do dentysty na mały przegląd a potem do dziewczyn z pracy na kawkę.:-)
Wszystkim nie wyspanym życzę spokoju w ciągu dnia, żebyście mogły sobie pospać trochę.
 
Do góry