reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Może te śledziki wskazują ze może jednak będzie mężczyzna :tak: ja polowałam na córcię, bo małego mężczyznę już mam :-D
Ja teraz to tylko i wyłącznie słodkie!!! A paczki z serem mogę jeść kilogramami :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Watpie Z gosią jadłam kiełbase i ogórki a z Gabi właściwie wszystko a duuuużo jabłek. Brzuchy też nosiłam jak na chłopaków

Teraz na słodycze nie mogę patrzeć.No może z małymi wyjątkami;))
 
Ostatnia edycja:
Ja bym bardzo chciała mieć dziewczynkę ale znając moje szczęście pedzie pewnie chłopak :-) i zostanę jedna kobietka w domu... A dziś mówiłam Wiktorkowi imiona no i jak mu się nie podobało to kiwał głową, ze NIE :-) na wszystkie kiwał głową, ze NIE oprócz jednego - Sylwia :-)
 
Jak Wiki do mnie przyszedł tydzień przed planowana @ i kazał mi zdjąć święty obrazek a na nim pokazał mi najpierw mamę i powiedzial mama a później pokazał i powiedział dzidzi :-) ale wtedy miałam stresa - nie wiedziałam o co mu chodziło!!! Ot i później wszystko się wyjaśniło :-)
 
Dzieci są bardziej otwarte niż dorośli przez to więcej odczuwają,bo niestety my jesteśmy uwarunkowani kulturą i wychowaniem a dzieciaczki są jak czysta kartka papieru

DZIEWCZYNY BIERZECIE KWAS FOLIOWY?????
 
Ostatnia edycja:
Dzieci są bardziej otwarte niż dorośli przez to więcej odczuwają,bo niestety my jesteśmy uwarunkowani kulturą i wychowaniem a dzieciaczki są jak czysta kartka papieru

Bardzo ładnie ujęte :-) Dzieciaczki są bezpośrednie :-) Ja nawet jak próbuje krzyknąć na Wikiego to mi nie wychodzi, bo on zawsze walnie jakąś słodką minkę ze od razu mi się pyszczek śmieje i jak tu na niego krzyknąć :-)
Kwas foliowy biorę od prawie miesiąca.
 
Ostatnia edycja:
Ja biore kwas foliowy ze 2 tygodnie. Odebrakam wczoraj betahcg i wyszlo mi 89 ;-).Gin kazał mi przyjsc w nastepny wtorek,ale moim zdaniem nic nie bedzie widać,on wyjezdza i wraca dopiero 23,sama nie wiem co robic.
A ja mam córcie ,i chciałabym jeszcze jedną dziewczynkę,ale cos mi sie zdaje ze to chłopaczek ;-)
 
reklama
Do góry