reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

witajcie,

Kaja cudo, cudo jeszcze raz cudo. napatrzyć się nie mogę na Twojego Fabianka :)
Eklerka bukiecik śliczny
Marciosz dobry pomysł z fb :)
Nanu &&& za wizytę
i tyle pamiętam. Cały dzień wczoraj miałam zalatany, szkoła rodzenia skończyła sie chwile przed 22 i dopiero przed 23 byłam w domu, padłam jak zabita że nawet w nocy się nie budziłam.
Jeszcze pisałyście o grzybie, w moim mieszkaniu jest. Traktowaliśmy go chemikaliami ale to problem na dłuższą metę, jak pada deszcz to ściany w mieszkaniu w pokoju są dosłownie mokre jak się przyłoży rękę więc grzyb będzie powracał. mam nadzieje, że Nadii to nie zaszkodzi.

Poza tym witam Was we wtorkowy poranek :)
 
reklama
Która pisała wczoraj o opryszczce? Obudziłam się rano z tym kurwidłem na gębie i zastanawiam się jaką maść mogę używać w ciąży. Póki co przykładam do dziada czosnek rozkrojony i piecze jak diabli :D
 
witam sie i ja...
noc przespana,ale po co wstalam o 6 tego nie wiem:dry:

citrus ja nigdy nie mialam opryszczki,nie wiem co Ci doradzic.

tylko chwila ty nie strasz skurczami itd!Jak u ciebie?

wikki jak ja Cie podziwiam za ta szkole rodzenia,mnie niekiedy przerasta wstanie z lozka:sorry2:


ja dzisiaj na ta wizyte,potem do pracy zobaczyc co tam beze mnie wyrabiaja:-)


aaaa i chcialam sie wyżalic(bo jak to wpis ode mnie bez narzekania) ze mam tak popuchniete nogi ze szok.wieczorami jak slon:/ wczoraj musialam mężowskie skarpetki zalozyc bo moje stopy i lydki zwiekszaja swoja objetosc w zaskakujacym tepie:/
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry! :-D Wstałam rano, przygotowałam śniadanko i zjedliśmy je razem z A. Teraz myślę, czy nie zdrzemnąć się jeszcze ;-)

Eklerka - ładny bukiecik. Mama będzie szczęśliwa :tak:
Cytrus - współczję oprychy.... jak ja tego nie znoszę. Kiedyś zrobiła mi się na pół brody!!!! Tak się wkurzyłam, że poszłam do lekarza i on przepisał mi tabletki Heviran które łykałam chyba przez 2 tygodnie i od tego czasu już nigdy nie miałam opryszczki - czyli jakieś 2 lata. Po ciąży polecam taką terapię. A w ciąży to chyba tylko pasta do zębów lub inne osuszanie tego dziadostwa....
Noelle - powiedz dzisiaj na wizycie lekarzowi że puchną Ci nogi, moze coś poradzi... Kciuki za wizytę zaciśnięte !!!!
 
Noelle próbuj jak najczęściej trzymać nogi w górze a jak masz piłkę to połóż się na ziemi i nogi na piłkę i tak kilka minut dziennie, opuchlizna chociaż trochę powinna zejść.
Ja w sumie mam dużo energii w tej ciąży, muszę mojej lekarki zapytać do kiedy na fitnes mogę śmigać, czy do końca czy powinnam trochę przystopować. Czasem chciałabym nie mieć już sił, usiaść i siedzieć na tyłku a nie mnie wszędzie nosi.

Mój jeszcze śpi, teściu wczoraj przywiózł mikrofalówkę nasza starą nieużywaną z rok czasu więc ją doszorowałam aż lśni :) a dziś zabieram się za pranie ciuszków.
 
kessy ty nie strasz, ja się trzymam myśli że jak synka mam z 26 to jak urodzę po 32 to będzie rewelacja i zero problemów!!!
a jakiej natury problemy ma twoja córcia i tamta dziewczynka z 25 (jeśli oczywiście można wiedzieć?)

tylko chwilka ciężka sytuacja i pewnie żadna by nie chciała brać odpowiedzialności w radzeniu co lepsze... ja bym zdecydowała się na cc. wolałabym chyba nie planować trzeciego niż narażać i siebie i dziecko... z resztą ja i tak porąbana jestem bo tyle przeszłam a przed 35 chciałabym jeszcz 4 dzidziola...

Zapo jeszcze raz sorki- no właśnie moja pamięć do d...

citrus opryszczka generalnie niebezpieczna w I trymestrze ale lepiej zaleczyć bo wirus lubi przerzucić się do pochwy i wtedy przy szwie już nie fajnie... lekarz? apteka? co wolisz...
 
Ogarnęłam temat, znalazłam w lekarstwach jakieś coś, co się nazywa Sonol i działa na oprychę. Teoretycznie w ciąży można stosować po konsultacji z lekarzem, ale nie będę biegać do niego z opryszczką jak debil. A już miałam w ciąży jedną, w pierwszym trymestrze właśnie, a wcześniej przed ciążą średnio 2x do roku :dry:
 
Heloł słoniątka;

ja klasycznie wstałam, najadłam się i zaraz chyba ponownie się klapnę :zawstydzona/y:

Wiikki ja na grzyba polecam i to od razu. Do sklepu po spirytus (zwykły najzwyklejszy, mała buteleczka wystarczy). Przelej do zraszacza do kwiatów, możesz ciut z wodą rozcieńczyć. I spryskać. U moich rodziców w akcie desperacji zastosowałam tę metodę i od 7 lat gnojek nie wrócił. Śmierdzi tylko przez chwilę.

Noelle ja też mam spuchnięte nogi.
 
Która pisała wczoraj o opryszczce? Obudziłam się rano z tym kurwidłem na gębie i zastanawiam się jaką maść mogę używać w ciąży. Póki co przykładam do dziada czosnek rozkrojony i piecze jak diabli :D


ja pisałam,nie wiem jaką maść ale mi lekarz od razu dał Heviran i powiedział ze tego nie można bagatelizować w ciąży.
mi gin powiedział że jeśli przeżuci się na pochwę to tylko cc bo przy sn może przejść na dziecko a to już śmiertelne ryzyko jest!!!
dziewczyny o której godzinie banki księgują pierwsze przelewy?
 
Ostatnia edycja:
reklama
drzemkę sobie zaplanowałam... taaa...
małemu dwa pudła aut co by się nie nudził i to jedyny plan który sie powiódł!
ułożenie na lewej stronie powoduje masakryczny ból w udzie który promieniuje aż do kości (oczywiście wiem co to jest bo w poprzedniej leżącej ciąży miałam taką ODLEżYNĘ wewnętrzną na prawym biodrze, pomijam fakt że czucie w tym miejscu straciłam na 2 lata i już nigdy rewelacji nie będzie...). to samo teraz z lewej... RATUNKU!!!
położyłam się więc na prawo. przepływy gorsze, coś blokuje mi płuca i praktycznie nie mogę oddychać bo zadyszka sięga kręgosłupa a w gardle jakby mi ktoś całego ziemniaka włożył!
na brzuchu - nie, na plecach- nie (bo w sekundę drętwieją mi całe ręce), na siedząco mi nie wolno... żyć nie umierać ale o spaniu pomarzyć mogę bo to wszystko zmusza mnie do zminy strony co 3-5 minut!!!!!!!!!!!!!!!

noirel mój bank koło 10:00
zapo spirytus polecam! i denaturat!
 
Ostatnia edycja:
Do góry