reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

no plan jest za jakis miesiac...
oby;-)


wiecie co, moja babcia , jest tak nowoczesna osoba, smiga po pudlu , wysyla mmsy, nagrywa sie na dyktafon: nowoczesna lista zakupow, ale czasem jak cos palnie, to mnie rozwali:-D
jak chce plyte dvd "na druga strone przewrocic"..
a przed chwila dzwonie, mowie "co robisz"? a ona mi odpowiada "myje zmywarke w srodku"...:szok::-D
o matko i corko, trzymajcie mnie w pieciu:-D


AKKM, jak to blizniaczy, czegos ja nie wiem, cos przegapilam...?
 
reklama
kartagina moja Miisia tak w skrócie:
- wada serca
- problemy metaboliczne
- wada lewego oka
- blizny po wylewach na mózgu
mała Hannah:
- słabiej widzi na prawe oczko (nosi okularki)
- atpowe zapalenie skóry

z naszą Miśką to w ogóle dziwna sprawa bo teoretycznie urodziła się duża (2900) ale z problemami skrajnego wcześniaka
 
k.a.j.a to Wy wyjdziecie ze szpitala jak majówki zaczną rodzić i też będą wychodzić :tak:zatem będziemy razem przeżywały nasze nieprzespane noce, kąpiele domowe, itp:-) fajno! buziole dla maluszków.




drzemkę sobie zaplanowałam... taaa...
małemu dwa pudła aut co by się nie nudził i to jedyny plan który sie powiódł!
ułożenie na lewej stronie powoduje masakryczny ból w udzie który promieniuje aż do kości (oczywiście wiem co to jest bo w poprzedniej leżącej ciąży miałam taką ODLEżYNĘ wewnętrzną na prawym biodrze, pomijam fakt że czucie w tym miejscu straciłam na 2 lata i już nigdy rewelacji nie będzie...). to samo teraz z lewej... RATUNKU!!!
położyłam się więc na prawo. przepływy gorsze, coś blokuje mi płuca i praktycznie nie mogę oddychać bo zadyszka sięga kręgosłupa a w gardle jakby mi ktoś całego ziemniaka włożył!
na brzuchu - nie, na plecach- nie (bo w sekundę drętwieją mi całe ręce), na siedząco mi nie wolno... żyć nie umierać ale o spaniu pomarzyć mogę bo to wszystko zmusza mnie do zminy strony co 3-5 minut!!!!!!!!!!!!!!!

noirel mój bank koło 10:00
zapo spirytus polecam! i denaturat!

kartagina, łączę się z Tobą w bólu.. mam to samo:-( już mi bokiem wychodzi ten lewy bok, jak położę się na prawym to mnie tak boli pod prawą piersią, że nie można wytrzymać, a z tą zgagą to można oszaleć, ja wczoraj to myślałam już że to nie zgaga a żołądek mi się zatkał.. a teraz już wiem że to ten sam "zapieprzony" ziemniak co u Ciebie..
 
Dobra babcia :-D

Akkm współczuję chorób i siedzenia w domku. Przerabiałam to pod koniec roku i do tej pory się zastanawiam jak dałam radę.

U mnie jest śnieżyca. Koszmar jakiś :baffled:
Nie dosć, że czuję się jak wyjęa z d**y to jeszcze ta zmina:no:
 
Jak my będziemy rodzić to Kaja będzie już zaprawioną boju matką... będziemy ją błagać o rady itp :)
Czy ktoś o prócz mnie uważa, że brak seksu powoduje martwice mózgu? Przykładem jestem ja sama... pisze sobie do WAS seks posta ze 100% pewnością, że w wątku głównym a tu kurcze post w wątku ze zdjęciami brzuszków! Chłop się mój boi i nic na to nie poradzę. A od kiedy Grzesiek go zaczął kopać to już wogóle z seksu lipa. Brzuch ciąży, wiec przyjemność średnia ale by chociaż poprzytulał albo co?
 
Czesc brzuchatki.produkcja pełna para przeczytałam ale bardzo bardzo przepraszam ze nie odpisze kazdej z osobna bo skleroza starcza:-)
z tego co pamietam byla mowa o gzrybach u mnie niestety tez jest co roku w zime i za chole...re nie moge sie go pozbyc,musze tego spirytu sprobowac moze pomoze:tak:
 
M wczoraj powiedział z wyrzutem: Przez ciebie jestem dupa wołowa. Na co ja: słucham? On: No tak w ostatnich miesiącach ciąży ze względu na bezpieczeństwo kobiety u partnera obniża się poziom testosteronu natomiast zaczyna być produkowany estrogen. Dlatego mężczyźni staja się mniej zainteresowani seksem a bardziej tuli-tuli głasku-brzuszku. Ja: Jesteś dupa wołowa.
 
Witam brzuchatki!!! Ja w nocy spać nie mogłam, a jak juz zasnełam to budziłam się zaraz:/ Za to ostatecznie wstałam po 9. Nadrobiłam Was i lecę jeść dopiero śniadanko.

Która pisała wczoraj o opryszczce? Obudziłam się rano z tym kurwidłem na gębie i zastanawiam się jaką maść mogę używać w ciąży. Póki co przykładam do dziada czosnek rozkrojony i piecze jak diabli :D

cytryna witaj w klubie, ja wczoraj obudziłam sie z tym dziadostwem:/ I stosuje na to maść erazaban.

noelle kciuki za wizyte&&&

wikki ile ja bym dała żeby mieć tyle energii co Ty!!!

kaja
fajną masz babcię:)
 
reklama
Dzięki za troskę dziewczyny! Przetrwałam noc choc ciężko było! Kąpiel i nospa pomogły na stawianie się brzuszka, ale dziś planuję cały dzień w łózku spędzic bo w kroczu nadal mnie boli i napiera :wściekła/y:
Syna było mi cięzko rano do skzoły odstawic, a to zaledwie po drugiej stronie ulicy, czuję że rozszerzam nogi przy chodzeniu jakby mi głowa dziecka wystawała już pomiędzy :-D:szok: Ale muszę komicznie wyglądac.
kartagina- Dziękuję za wyrażenie opinii, jeszcze porozmawiam z mężem i przemyślimy temat jeszcze raz. Widzę, że doskonale rozumiesz moją chęc posiadania dużej rodziny i sama też tak masz. I jak tu sobie odmowic i powiedziec nigdy więcej ehhh
kaja- Ja to się zawsze uśmieję dzięki Tobie :-D:-D. A wnuczka do babci widzę bardzooooo podobna. Czadowa babka też bym taką chciała miec

I z moim powolnym pisaniem kontra Wasza produkcja- to ja się pytam jak ja mam i bb i fb ogarnąc? :zawstydzona/y::szok::-)
 
Do góry