reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

U mnie jakbym wózek zostawiła, to albo by go już nie było, albo by ktoś nasikał, albo jeszcze coś gorszego. Jak się wprowadzałam do tego bloku, to był spokój jakich mało. Sami starsi ludzie, centrum miasta. A teraz studenci, przesiedleńcy, po prostu melina. Trzeba szybko się stąd wynosić. Co z tego, że mieszkanie duże, ładne, że centrum, ale mieszkać się nie da.

Masakra :( pozostaje ci kupić lekka spacerówkę i mieć nadzieję, że studenci się wyprowadzą...

Dziewczyny Wasze dzieci już samodzielnie siedzą, bo tak czytam tu huśtawka, tu mały fifi na krzesełku???

Sama nie usiądzie, a posadzona po chwili się obala :D ale za to raczkuje jak dzika

Co to za ćwiczenia od Evi? Ja coś klasycznie przeoczyłam.

Mdła gratuluję sukcesu, rzez chwile miałam napisać, że malizna w ślady mamy idzie i tez ma mdłości. Tak na prawdę to cieszę się, że jest już lepiej!

My dziś w domu bo leje ;/ Nie lubie listopada...
 
reklama
Właśnie się nad spacerówką zastanawiam jakąś leciutką, ale to chyba na wiosnę, przez zimę się przemęczymy z tą co mamy.

Filip sam nie siądzie, ale sam siedzi. Trzeba go pilnować, bo jeszcze potrafi się gibnąć do tyłu, ale siedzi. Za to nie potrafi się wcale przemieszczać, przewracania się też oduczył. Położony na brzuchu robi kołyskę i drze się w niebo głosy. Nie wiem co z nim zrobić.
 
Hej kobietki.
Drugi raz piszę bo mi pierwszego posta wycielo :/

Mdla dobrze że Mloda już się wykaraskala. I gratuluje postepow z usypianiem. My wczoraj mielismy namiastkę. Odlozony do lozeczka spał do 4. Ale i tak wstawalam niemal co 2 godz i latalam zobaczyć czy ok. Pozycja "szukam cyca" non stop. O 4 obudził mnie wrzask. Przeturlal sie na brzuch i chyba nie wiedział co sie dzieje. Zabralam go juz do siebie i spal ze mna. Chyba pomyslal ze dopiero noc sie zaczela bo spalismy do 9. I teraz caaaaly plan poszedl w las. Wszystkie założenia z książki zostały zaprzepaszczone :)

Zapo u mnie tez pogoda do duszy. Kawę powinni rozdawać gratisowo. Moze chociaż wybierzemy sie na zwiady fotelikowe, bo do spaceru czuje ze sie rozpada.
Fotelik chce kupić taki 0-18. Albo 0-25 podobno jest taki nowy BeSafe izi plus. Mam nadzieje zobaczyc na zywo i ocenić bo to jednak nie malo kasy.

Evi cwiczyla z chodakowska. Jak widać jak się chce to mozna. Moral z tego ze ja nie chce :/

Ide po kawe bo umieram.
 
Evi cwiczyla z chodakowska i mel b !

Dzieki dziewczyny.Mloda juz usmiechnieta,zdrowa,brak wczorajszych niezdrowych rumiencow i polegiwania caly dzien na kanapie.HURRA! Normalnie lekarze kaza dawac sucharki i miete czy jakos tak.A mi wczoraj kazali podac wszystko czego sobie zazyczy.Wyobrazcie sobie,ze najpierw zjadla sucha bulke,pozniej pizze,jogurt i na koniec platki z mlekiem!Myslalam,ze to szalenstwo i bedzie noc pod znakiem pawia w koronie.A tu...no w szoku jestem.

Ewcia ja dzielnie wstaje co 3-5-7 minut i nie zabieram do lozka.Przeciez mi starsze by zyc nie dalo jakby sie zablakala w nocy i zobaczyla,ze mlodsze moze a ona nie :-D A tak ona mogla 2 dni bo chora i jej powiedzialam:widzisz?A Malizna spi w lozeczku sama i juz nawet nie placze!:-D Mysle,ze jeszcze podejmie jakas walke ale dzisiejsza noc jest dodatkowa motywacja...;-)

Ja kupilam wczesniej wiekszy fotelik i mi sie miesci moje niemale szczescie.Mam nadzieje,ze jak najdluzej pojezdzi.Nastepny mam po Mlodej.A tej juz wystarczy "poddupnik" kupic.Wiec bez szalenstw...

Pogoda pod psem.Tez nie lubie listopada.Ta zmiana czasu,szaro-buro i w dodatku te deszcze niespokojne...Ale nie ma zmiluj.Z piesem wyjsc trzeba to zabieram wszystkich od razu i te pol godziny-45min chodzimy.Dobrze miec psa-nie ma zmiluj wtedy :-D
 
Oj chcialoby sie psa. Ale podejrzewam ze jakbym miala dwojke dzieci to zanim bym to wszystko obuła to pies by załatwił swoje potrzeby w przedpokoju :D
A wiekszy to znaczy jaki? Co masz? Ja wlasnie zaluje bo mialam od razu brac taki 0-18 ale jakos cos mnie przekonalo ze nosidelko byc musi. Podobno nasz recaro nalezy do większych. Ale moim zdaniem jest za wąski jak na mój mały salcesonik ;)
 
Ja spróbowałam te ćwiczenia mel b i to istna masakra jest, ale chyba się da, tylko trzeba czas wysupłać.

A nam też się dziś coś sypie plan dnia. Ale może to lepiej, że się coś przestawia. Rano zazwyczaj zasypia nam o 8-8.30, a dziś wychodziłam na relaksy do dentysty o 9.30 i jeszcze nie spał. Wróciłam, dziki ryk. Spał 15 minut i włączył syrenę. Od tej pory nie śpi i jakoś się nie zapowiada.

Fotelik oglądaliśmy, ale mimo, że nóżki wystają, to podobno jeszcze może być - według pana eksperta. Może po nowym roku pomyślimy o nowym.

Ja nawet lubię taką pogodę, ale raz na rok;)
 
Nosidelko musi byc :-) Im dluzej jezdza tylem do kierunku jazdy tym bezpieczniej :tak: Nozki moga wystawac...ja sie boje,ze jej glowka wylezie :laugh2: Mam tylko pare centow zapasu...Ponoc najlepiej jakby pojezdzily w nosidelkach do 9 m-ca.Ale slabo to widze....
 
U mnie nie ma takich huśtawek, a szkoda, bo też bym maliznę pohustała.
Filipiamama ja mieszkam na 3p, ale wózek na parterze zostawiam. Nie dałabym rady targać, a jeszcze zakupy :D
Zerknęłam do galerii, ale te wasze maluszki urosły.

Ja tez zostawiam spacerowke na parterze i zakladam blokade rowerowa- niby nic ale choc troche sie zabezpieczam.

Dziewczyny Wasze dzieci już samodzielnie siedzą, bo tak czytam tu huśtawka, tu mały fifi na krzesełku???

Moj sam nie siada, ale tez dlugo siedzi na podlodze i coraz mniej sie kiwa:-) mam krzeselko Brevi rozkladane na 3 poziomy i mysle ze ta chwila w czasie karmienia mu nie zaszkodzi

Dziewczyny...nauka samodzielnego spania Malizny pokryla sie ze straszliwa diagnoza grypy zoladkowej u Mlodej.Ja osobiscie nie spie.To znaczy w ciaglosci nie dluzej niz godzinke.Oby dzisiaj los obszedl sie ze mna lagodniej :sorry:

Wspolczuje. Dobrze ze juz lepiej

Właśnie się nad spacerówką zastanawiam jakąś leciutką, ale to chyba na wiosnę, przez zimę się przemęczymy z tą co mamy.

Filip sam nie siądzie, ale sam siedzi. Trzeba go pilnować, bo jeszcze potrafi się gibnąć do tyłu, ale siedzi. Za to nie potrafi się wcale przemieszczać, przewracania się też oduczył. Położony na brzuchu robi kołyskę i drze się w niebo głosy. Nie wiem co z nim zrobić.

Moj tez sie jeszcze nie przekreca na plecy... i nie raczkuje... spoko maja dzieciaki czas. :-)
 
Mdla wiem ze tylem najlepiej. Jak kupię ten fotelik to i do 2go roku zycia bedzie jeździł tylem. U mnie jest problem z szerokoscia. Dziś mi sprzedawca dał dobre porównanie, ze to niemiecki fotelik wiec musi byc bezpiecznie jak w czołgu i na baczność w myśl przyjętych tam zasad. Odwiedziłam dwa sklepy, zobaczyłam i juz wiem.
 
reklama
Cześć dziewczyny ,dopiero teraz mam czas by coś napisać ,mój dzień jest zajebiscie intensywny ,mała też miała fazę i nie chciała spać myślałam ,że oszaleje .
Pogoda brzydka nie ma jak wyjść na spacer już 3 dzień siedzimy w domu nie cierpię zimna !.
Co do ćwiczeń to jak Mdła napisała ćwiczę z Ewa i Mel b i do tego co drugi dzień biegam wieczorami jak mała już śpi .
Mdła - na pewno konsekwencja więcej zyskasz niż stracisz :), gratuluję z każdym dniem będzie lepiej mała załapię tak jak moja ,u nas wygląda to tak ,że to m usypia mała daje jej butelkę ona zjada następnie gasi lampkę i wychodzi z sypialni ,czasem jest tak ,że jeszcze pomarudzi ,ale nigdy nie płacze .
My również myślimy o krzesełku do karmienia na razie karmimy w bujaczku który ma nóżki więc się nie buja w czasie karmienia ,ale to pewnie kupimy dopiero po Mikołaju :) z wiadomych przyczyn (dziadkowe ).

A bym zapomniała robiłam dziś pyszne chipsy z jabłek ,polecam zamiast innych tłustych i nie zdrowych .
 
Do góry