reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

mitaginka ma rację musisz odpocząć, ja jak miałam plamienia to leżałam, może nie cały czas ale dużo czasu spędzałam na wypoczynku no i łykałam leki
 
reklama

Kropeczka najwazniejsze ze z malenstwem wszystko ok. :tak:
Polezysz i wezmiesz tabletki i wszystko wroci do normy.

Wyobrazcie sobie dziewczyny co by bylo gdybysmy mialy rodzic 100 lat temu...
 
Kropeczka, całe forum odetchnęło :) Trzymamy kciuki za poprawę. Lisica na pewno będzie serduszko i co więcej będzie biło jak dzwon :) Ktoś kiedyś pisał, że nagrywał komórą widok monitora, ja 23-go mam zamiar o to poprosić gina :)

Dziewczyny, czy wasi mężowie/partnerzy idą/chodzą z Wami na usg? Ja bym chciała mojego męża wziąć, ale nie wiem co gin na to... :sorry:
 
Ja chodziłam z mężem w poprzedniej ciąży i sporo znajomych tak robiło. Teraz chodzę sama bo mąż musi być z synkiem bo on do 16 u niani a ja po południami mam wizyty ale na genetyczne spróbuję załatwić opiekę dla synka
 
reklama
Vivid w 1 ciazy moj maz byl raz albo 2 na usg. A teraz od razu na pierwsza wizyte poszedl i serduszko bilo :)
Kropeczka najwazniejsze ze z malenstwem ok. Odpoczywaj !!

Lisica kciuki moooocno zacisniete.

U mnie z tym jedzeniem jest tak ze jem to na co akurat mam ochote bo inaczej nie wejdzie...wlasnie wcinam longera w kfc :) i poprawie kolba.
 
Do góry