reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Ewelina trzeba dac dzoecku rosnac. Ja tam sie nie spoesze za bardzo bo kazda wizyta to znowu klucie ktorego ja sie strasznie boje... Juz oststnio mi babaeczka z dwuch rak musiala pobierac. A w najgorszym momencie w zimie mi na lezaco z trzech miejsc pobierala az zaczelam miec zawroty glowy i odpiscila. Przyszlam na nastepny dzien... Masakra. ..... Wiecie ze jak na porodowke pojechalam to pierwsze o co pytalam to czy można nie zakladac wenflonu :p
 
reklama
Cos mniendzisiaj mocno brzuch boli tak ciagle klujaco i spinajaco... Jade do domku sie walnac do wyra i wziasc ze 2 tabletki magnezu.
Dostalam zaproszenie na konferencje do Lodzi 24-26 .09 i nie moge jechac :( Bo mam 24 o 17 genetyczne u gina u ktorego jest taki obłozenie ze nie mam szan na przesuniecie terminu :(
 
ja mam jak na razie wizyty co 2 tyg prywatnie. w piątek jak będzie wszystko ok to będę mieć co miesiąc. już się boje bo mój gin ostatnio powiedział mi że mam bardzo twarda macice i już myślał po samym badaniu, że po ciąży a tu na usg serducho moje kochane było:-) oby do piątku
 
Ja na plamienia dostalam luteine , 3 tyg l4 i wlasnie po tych 3 tygodniach na kontrole. Tez wydawalo mi sie to dlugo. Ale w sumie dostalam nr telefonu i w razie czego mialam dzwonic albo umawiac sie na wizyte. Tydzien juz minal i calkiem nie przeszlo ale jest duza poprawa wiec mysle ze spokojnie poczekam jeszcze te dwa tygodnie. Wydaje mi sie ze robienie czesto usg dziecku nie sluzy. Jesli ta wizyta bedzie ok to mysle ze kolejna za 4 tygodnie. Trzeba byc dobrej mysli :)
 
Tak racja niech sobie rośnie w spokoju, mnie też od wczoraj brzuch boli troszkę taki mam jak balon jak bym nie wiem ile wody w nim miała. Ale jak słyszałam to ciąża i musi boleć... Wszystko pewnie się rozszerza itp. Dobrze w sumie bo czuję że malenstwo jest:))
 
No niby jest nieszkodliwe ale na korzyść też nie działa. Dodatkowo przeważnie ciężarne bardzo się nakręcają przed wizytami, doszukują jakiś nieprawidłowości, niepotrzebnie stresują. Wydaje mi sie, że usg raz w miesiącu to już i tak często. Jak dla mnie w sam raz bo sama przecież też jestem bardzo ciekawa co tam się w moik brzuchu dzieje :)

A tak poza tym to ja od jakiegos czasu nic w brzuchu nie czuje i nie wiem czy to dobrze. Mdłości mam ale nie jakies szczegolnie mocne, piersi dalej pobolewaja ale tez juz slabiej. Staram sie nie nakrecac. Mam nadzieje ze slusznie.
 
reklama
Hej ja po wizycie zdjęcia dzidzi w odp wątku :)

I tak wszystko ok tylko
Niestety wyników cukru nie dostanę bo musza zrobić powtórkę
Nie wiedza czy źle zostały przeprowadzone czy faktycznie mam taki wynik , dlatego musza powtórzyć
Ponoć bardzo wzrósł a potem bardzo spadł nic więcej nie wiem wyniki jutro albo w środę ale jestem zła :(

I na jutro mam skierowanie na badania hormonów jakiś niw wiem jakie i za 2 tyg na badanie prenatalne
 
Do góry