reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Hej witam nowe mamusie :) Kategorka piekne kwiatki:-) Ale sie napisałyscie :-D
Nie było mnie tu od piatku bo nie miałam chwili cała sobte spedziłam u rodziców a niedziela była dla mojego R i bylismy wwczoraj na zakupach i kupiła w c&A spodnie ciazowe za 109 zł nie były mega drogie ale sa fajne wcisłam sie w 36 :-)ale mój luby stwierdził ze mam ich nie braac bo do konca miesiaca beda za małe 38 nie było wiec wziełam 40 sa fajnie regulowane wiec nie spadaja i na pupie tez fajnie wygladaja :-) moze i sa troche luzniejsze w nogawce ale to nie szkodzi w ktorys dzien jak pojade na zakupy sama to kupie sobie takie bardziej dopasowane bo ja jednak wole takie dopasowane rzeczy a mój twierdzi ze w ciazy to kupic lepiej troszke wieksze zeby starczyly na duzej . Dziewczyny nie wiem czy to nie za wczesnie ale czuje jak dzidzius mnie smyra na poczatku myslalam ze mi sie wydaje ale jak przylozylam reke i duze potrzzymałam to czułam jak sie mały rusza masakra piekne uczucie :-):-) Widze ze duzo wizyt sie szykuje moja juz 4 grudnia cos czesto mam te wizyty ostatnio bylam 18 listopada :no:
 
reklama
Cześć dziewczynki, byłam u chirurga z moją kochaną ósemką i niestety nie usunął mi jej bo nie boli a on nie jest zwolennikiem wyrywania chirurgicznego w ciąży, a więc jak mnie zacznie boleć to mam przyjechać i da antybiotyk. Liczyłam że się pozbędę problemu a tu lipa.
Gratulacje udanych wizyt moja w piątek, już się nie mogę doczekać.
Jakoś nie mam humoru, potworny dzień.
 
Ja dziś znów nie mam checi na nic najchętniej przeleżałabym cały dzień.
Majówka też mam ósemke do wyrwania ale nie boli to jakoś specjalnie nie śpiesze się zeby sie wybrać, pewnie jak nic sie nie bedzie działo to odłoże to na po ciąży.
 
majówka domyslam sie jak sie z nia meczysz ja mam 6 do usuniecia bo mi sie rusza ale przezto ze biore acard nie moge jej usunac moze teraz gin pozwoli odstawic i bede mogła miec ja wyrwana
 
Dzisiaj robiłam takie małe pozegnanie w pracy i dostałam od dziewczyn sliczny prezet takie fajne body pajacyk z cocoklub piekne sa trroche duze bo na 74 centymetry ale dziewczyny z twierdzzily ze bedzie na przysłowiowe " Zaś":-)
 
Wspólczuję problemów z zębami. Ja na samym początku miałam problem z ósemkę i na dodatek była leczona bez znieczulenia, potem pochwaliłam się ginekologowi a on stwierdził,że trzeba było znieczulać,ale tak to jest, jak z gin. nie ma kontaktu a każdy lekarz wie swoje.

Zakupiłam poduchę rogal :happy2:
 
Dziewczyny
majówka i kropeczka współczuje ja zęby całe szczęście leczyłam przed ciążą! uff

Didi ja też się starałam robić zeby na bieżoco ale od 1,5 roku biorę żelazo i od tego mi sie sypią a najśmieszniejsze jest to że 3 iesiące przed tym jak dowiedziałam sie o ciąży leczyłam kanałowo i były wszystkie ok a odkąd jestem w ciąży to masakra miałam już dwa razy ropień teraz lecze kanałowo jednego w drugim mi nagle pląba się wykruszyła a trzeci jest do wyrwania masakra jakaś ale dentysta mnie uprzedził ze to może mieć związek z tym że przyjmuje już dłgo żelazo a do tego ciąza więc się troszkę wszystko osłabiło
 
reklama
Do góry