reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Hej dziewczynki. Zauwazylam cod dziwnego nie wiem czy się martwić. Od paru dni bardzo mnie swędzi skora a na dodatek pali mnie jedna strona buzi i mam lekko zaczerwienioną. Co może byc tego przyczyna kurde przed ciąża nie zdarzało mi się tak.
 
reklama
Madzia moglo Cię cos uczulić - nie zmienilas kosmetyku, cos z jedzenia? W ciazy latwiej o uczulenie . Ja zauważylam ze strasznie przesuszyla mi sie skora na twarzy i nie moge dobrac zadnego kremu ktory dalby sobie rade i tez mnie swedzi jakby pod broda ale to od tego przesuszenia chyba.
 
Hej dziewczynki. Zauwazylam cod dziwnego nie wiem czy się martwić. Od paru dni bardzo mnie swędzi skora a na dodatek pali mnie jedna strona buzi i mam lekko zaczerwienioną. Co może byc tego przyczyna kurde przed ciąża nie zdarzało mi się tak.


To normalne właśnie teraz. W ciąży skóra staje się dużo wrażliwsza. Nie pomaga fakt, że zbliża się zima, więc się grzeje, wiatr wieje i to wszystko się z hormonami ciażowymi kumuluje. Ja tez u siebie to zauważyłam i przerzuciałm się na kosmetyki do skóry bardzo wrażliwej.
W ogóle w poniedziałek uczulił mnie kosmetyk, którego nie używałam przez ostatnie 2 miesiące, a którego przed ciążą normalnie używałam. Wyskoczył mi rumień i skóra zaczęła palić. Trochę się przestraszyłam, ale właśnie koleżanka powiedziała, że w ciąży czasami spada nam tolerancja na niektóre kosmetyki i trzeba uważać, jak się ma wrażliwą skórę.
 
Maui Ja tez sprawdzałam z tym wagę, tylko jego zdaniem dalej powinnam ważyć 51,3kg. Jak na mój wzrost to mega mało. Wiec przestałam patrzeć w te kalkulatory, kalendarze, tylko słuchać czego zdrowego brakuje mojemu maleństwu. Oczywiście nie zajadam sie czekolada, ale teraz jestem u mamy wiec nawet smażonego kotleta wsunę:) Brzuszek rośnie, a waga stanęła na tych 53/54 kg od dwóch tygodni wiec myśle, ze organizm i natura są mądrzejsze niż kalkulator:D
 
U mnie ciśnienie było ostatnio na wizycie raczej książkowe bo 120/80 czy jakoś tak:)
Prawdopodobnie będzie chłopiec bo sama widziałam,że coś "dyndalo" heh

Co do wagi to wstyd bo ponad 5kg ale nie wymiotowalam apetyt mega zawsze i rzuciłam palenie... Więc to też ma związek pewnie z wagą... :( będę tlusciochem:(
Wczoraj jeszcze się wystraszylam bo sprzatalam łazienkę i się poslizgnelam na podłodze i siuup do tyłu wywrotka na sczescie na tylek . Maz mnie zebrał z podłogi bo tak tyłek bolał ze nie mogłam wstać.... brzuch pobolal troszkę ale chyba bardziej z nerwów i dostałam jeszcze na koniec ochrzan za to sprzątanie i ze nie dbam o siebie. A taki był miły wieczór,tak dobrze się czułam :)
 
Dzisiaj to usypia na stojąco taka pogoda. W nocy wstałam na sisiusiu i potem standardowo usnąć nie mogłam. Jadę do pracy. Trochę mi się odechciało juz pracować. Jeszcze nie dojechałam do pracy a już telefony.

Ja z wagą stoję w miejscu póki co.

Magicka ja jeszcze nie wiem co u mnie będzie. 3 grudnia mam usg i mam nadzieję się dowiedzieć. Z synem dowiedziałam się w 32 tygodniu tyle się skrywa.

Madzia0903 w ciąży niestety tak może być. Ja mam cała skórę suchą i mnie swędzi. Na twarzy też, nie dość, że wypryski to jeszcze skóra się wysusza i nijak z tym walczyć.
 
reklama
Do góry