reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Hej

Mi w LUXMED zaoferowali pakiet roczny chyba za 700zl wszytskie badania podstawowe cytologia usg piersi morfologia mocz itp.chyba 8 podstawowych lekarzy i chodzisz tam kiedy chcesz, biorac pod uwage ze zawsze jak jestem w Pl, robie sobie przeglad i wydaje wiecej niz za ten pakiet by mi wyszlo..zerknij sobie na ich oferte maja rozne i w roznych cenach.
Dla przykladu teraz na usg ginekologiczne, usg piersi i dermatologa zaplacilam 450zl a wszyscy Ci lekarze byli w tym pakiecie...
O super zaraz zagladne na ich stronę.
U nas srednio wizyta u dermatologa,laryngologa,ginekologa ok 150 zl.Ale bez badan.Bez mamografii,cytologii itd
Dziekuje[emoji11][emoji11]
Bedzie dobrze:)
Nie moge sluchac juz na temat tej ustawy aborcyjnej.Boze jakie oni rzeczy wygadują to mam ochote rzucic kawa w telewizor wrrr

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magda 991 ja za badania zapłaciłam 270 zł i to w pakiecie. Jakbym każde płaciła osobno to wyliczyłam 430 zł. Ale ja miałam znacznie więcej ni ty, np. HIV, przeciwciała przeciw rozyczce i cytomegali. Każde z nich to jakieś 30-40 zł, więc się składa.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj pobudka o 5.30 mała wstała razem ze mną, mąż wrócił z nocki a ja pojechałam do laboratorium i po raz pierwszy wykorzystałam moją ciążę i weszłam bez kolejki ;) pobrali mi 7 probówek na szczęście wszystko mam na NFZ. Zaraz młodego do przedszkola zaprowadzić i kawka z kumpelą potem jakieś zakupy starszego do szkoły odstawić potem małą położyć zabrać się za obiad odebrać z przedszkola i tak dalej :laugh2:
Szczerze wam powiem że gdyby nie to forum to w ogóle nie miałabym czasu żeby przypomnieć sobie że jestem w ciąży:-p
 
Dziewczyny. Któras w was pisala o oznaczaniu tygodni ciazy. Ja wczoraj mialam 10t1d a lekarz mi napisal na zaświadczeniu ze jestem w 11 tygodniu wiec chyba nie do donca wpisuja skończone tygodnie...

Mój lekarz w Polsce i tutaj również zawsze zapisuję tydz zaczęty a nie skończony czyli 10t2d to 11tc. Ogólnie jest tak przyjęte. Nawet wszystkie apki ciążowe tak samo pokazują. To jest moja 3 ciąża i w każdej jest tak samo.
Widocznie, niektórzy lekarze mają własną strategię oznaczania. Nie ma co się tym przejmować, patrz na to co twój lekarz prowadzący pisze, bo to on cię kontroluje a nie ktoś inny :)

Tsh 5,15 więc lipa na maxa, biorę teraz dawkę 150mg i zobaczymy co będzie. Moja tarczyca to trudny przypadek.

Schudłam prawie 2kg, ale wolałabym przytyć zamiast tych mdłości i wymiotów :(

Będę karmilam piersią, pierwszego syna 9mc, drugiego 6mc. Obaj sami się odstawiam po tym czasie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry