reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

ta sobie jeszcze pomyślałam że warto też zajrzeć do c&a też często mają fajne promocje i do "factory outlet" przeważnie też są tam jakieś sklepy z ciuszkami dziecięcymi, ja zawsze odwiedzam tam coccodrillo bo mają świetnej jakości ciuszki, fajne a w outlecie to bodziaki ok 10 zł kosztują
 
reklama
A ja własnie wróciłam z zakupów i oczywiście kupiłam coś dla maleństwa, takie dwie czapeczki jedna wiązana przyda się po kapieli, a druga podwijana, niebieska z minaiturką misia na przodzie bedzie jak znalazł na wyjscie ze szpitala...
Udało mi się kupić jeszcze cos dla siebie na świeta bo z wszystkiego eleganckiego wyrasatm I ZAKUPIŁAM TUNIKO/SUKIENKE W KOLORZE TURKUSOWYM w formie golfu z krótkim rekawem, a teraz jeszcze dokupiłam na allegro purpurową sukienke:
SUKIENKA CIĄŻOWA DO KARMIENIA MAŁA CZARNA 2920 (1371463751) - Aukcje internetowe Allegro
 
ja niestety nie lubuję w koronkach, i różnych kolorach na jednej bluzce, ale widzę mają ciekawą ofertę w swoich aukcjach. muszę popatrzeć.

ups kokardkach .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry