reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Niesia, dołączam do Ciebie w lękach przyszłej matki dwójki dzieci.
Wprawdzie jedno moje dziecię będzie część dnia w żłobku, ale za to zamierzam też trochę pracować. Nie od samego początku rzecz jasna, ale chyba jednak powinnam jeszcze szybko ukończyć kurs "zarządzanie czasem". Chociaż tutaj to nei ma jak zajęcia praktyczne hihi

Kochane majóweczki, lecę.
Męża wysłałam po Maksia do żłobka. Lecę robić obiadek dla głodomorów (łosoś z frytkami). Buziaki.
 
reklama
Kamilka to uciekaj od tego smrodu olejnej i nie przmemeczaj sie,bo masz jeszcze miesiac z Adasiem w brzuszku wytrzymac.
 
ja tez tak mam ze jak se noska wydmucham to mam tak jak ty mówia ze to osłabienie ze to normalne pszeciesz mamy mallenstwa w brzuszku i moze sie tak dziac z osłabienia organizmu
 
Witajcie wróciłam właśnie zakupów . Kupiłam niuni body za 8zł , kremik z ziaji i patyczki do uszu. I wlsnie dostalam prenumerate mamo to ja wiec ide czytac.:-)
 
Witajcie
Iwonkowszystkiego najlepszego z okazji urodzin dużo dużo zdrówka.
Ja przed chwilą wróciłam z urzędu skarbowego. Na szczęście nie było dużo ludzi. Pity mam załatwione.
Remont łazienki jeszcze trwa ale mam nadzieje ze do świat się wyrobią.
 
Zwolinka Ty weź się nie wygłupiaj i wytrzymaj jeszcze z nami tych kilka tygodni.
Aurelia najważniejsze, że Twój J. jest za Tobą. Razem jakoś musi wam się udać wykurzyć tę zołzę. Trzymam kciuki.
Lady oby wszystko skończyło się dobrze.

Niesia, dołączam do Ciebie w lękach przyszłej matki dwójki dzieci.
No więc właśnie, dlatego nasza wizja wysłania starszego dziecka od września do przedszkola staje się coraz bardziej realna :tak::tak::tak:
 
Obiecuję już nic nie robić:tak:przynajmniej dzisiaj:-D a tak na poważnie to strasznie boli mnie ten brzuch i nie mogę sobie poradzić:zawstydzona/y: powiedzieli mi wczoraj że jak nie przejdzie przez dwa dni to mam znowu się zgłosić, ale na szczęście jutro wraca mój pan doktor z urlopu. Wczoraj dzwoniłam do Niego myślałam że już wrócił a On do mnie Pani Magdo ja jestem jeszcze w Indiach więc raczej pani nie zbadam:-D I oni walczą o podwyżki ,hehehehe
 
reklama
ale wiesz oni kase lapia na prywatnych gabinetach taka ze glowa boli
dlatego sapia ze w szpitalah malo zarabiaja. Moj lekarz bierze 100zl odemnie bierze 80zl bo caly czas do niego chodze, ale jak on ma te 30/40 pacjentek w tygodniu plus pensja przychodnia dyzury szpital :tak:
 
Do góry