reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczki 2011

Ja już po śniadanku:-)
My na święta dostaliśmy łóżeczko od Mikołaja:-) troszkę szybko, ale już czeka..:tak:
A wózek to teściowie kupują.. Więc kiedy będzie to nie wiem:-p
Tak jakoś dziwnie, bo Ł. już dziś do pracy poszedł..:-(
 
reklama
Witam sie wtorkowo;)
My wozek tez juz kupiony, lozeczko zlozone tez juz lezy

Paulina pisalas wczesniej o aptece doz.pl czy jakos tak powiedz mi na jakiej zasadzie tam zamawiasz ile czekasz i w ktorej aptece u nas odbierasz?
 
karolq to ty już pełną parą przygotowana jesteś:tak:

Jeśli chodzi o tą aptekę to będę zamawiać dopiero pierwszy raz wszystko to co potrzebne dla mnie i małej.. Bo koleżanka mi ją poleciła, bo już teraz w kwietniu będzie rodzić..
gdy będziesz na tej stronie to po lewej stronie masz "Apteka internetowa" klikasz i po lewej stronie pojawiają się kategorie i wybierasz, np. ciąza i dziecko.. dodajesz do koszyka wszystko to co chcesz zamówić i później możesz wybrać aptekę w której chcesz odebrać.. U nas jest ich 5 i mi najbliżej na Kupiecką:tak: tylko pierw chyba musisz założyć konto, zeby móc zamawiać;)

Ja wszystko będę zamawiać we kwietniu...;)
 
jejku już u nas co prawda wózek na ganku, w wersji spacerowej, choć rzadko teraz w użyciu, a łóżeczko składalismy w wakacje- jak młody dostał duże łóżko i stoi na strychu- tylko materac kupie nowy

Jakie to te tanie apteki???
 
aga jest jeszcze trochę czasu.. wszystko będzie na czas:tak:

A moja kumpela teraz 19 marca bierze ślub i zostałam zaproszona na panieński:-D
Ajj.. trza się będzie wybrać do fryzjera..:-p
 
aj, łóżeczko jeszcze nie złożone, bo oczywiście mój S. kręci nosem bo dla niego na to wszystko jakoś za szybko, ale ja jednak wole mieć gotowe, w razie gdybym zaczęła rodzić wcześniej, przecież nikomu to nie przeszkadza nie?i tak będzie i tak będzie. Z wózkiem się jeszcze wstrzymam, bo nie jestem pewna jaki chcę, mam dwie firmy i konkretne modele wybrane, a między nimi przepaść cenowa i nie wiem... czy wasi faceci też jakoś tak obojętnie do tego wszystkiego podchodzą? bo mój to mnie już wykańcza normalnie, nic go nie interesuje, ani wózek, ani jam ani dziecko :(. nie mam już do niego mocy po prostu.

Paulinko idź i się baw dobrze:) ja czekam aż mój fryzjer wróci z zagranicy :) hehe a ma być jakoś niedługo :)
 
Paulina dzieki bardzo tez popatrze na ta apteke:)

Aaasiorek Moj to kazal mi wybrac wozek bo jak stwierdzil ja bede nic jezdzic bezczelny;P hehe ale pozatym jak go opieprze ze sie nie pyta to pozniej nadrabia;P Ja to na psychike wchodze ze juz go nie obchodzimy;Pale rzadko to sie zdarza;P
 
asiorek fakt.. teraz czy później to nie ma różnicy kiedy złożyć łóżeczko.. bo i tak będzie musiał..
A jakie firmy wózka?? to może razem coś zaradzimy:) chętnie pomogę..
Mój Ł. to przeciwieństwo Twojego.. Od razu musiał złożyć łóżeczko i to on wybiera wózek:-D już pokazywał jego mamie jakie odpowiadają. Byle koła skrętne z przodu i były amortyzatory;-) jakoś dobrze, bo dużo on sam nakupował sam z siebie:tak:
Przynajmniej jakaś motywacja, żeby się wybrać do fryzjera, bo moje włosy to już tak zaniedbane się zrobiły, że czas najwyższy coś z nimi zrobić:tak:
 
reklama
Do góry