reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczki 2011

reklama
nad X-landerem się sama zastanawiałam, ale jakoś mi przeszło, nie wiedząc czemu, a tego drugiego nie znam i szczerze mówiąc mnie jakoś nie zachwycił :( sama nie wiem już, tyle tych wózków wszędzie, tylko kwestia ceny i koloru :)... ja się strasznie uparłam na ten wózek jedo, w szczególności ze kumpela ma taki tylko bez obrotowych kół i kurde... zachwycona jestem nim, ale nie ceną, a ten tako to taka mi się wydaje tańsza podróbka, i w sumie gość w Przylepie się dobrze o nim wyrażał.

wiem że to jeszcze czas, ale wolałabym już być przygotowana w razie W...
 
aaasiorek podejdź do bobasa tam mają dużo na miejscu i można pooglądać, pomacać i doradzają też dobrze
 
No ja w bobasie kupilam tyle ze przez allegro bo taniej. Ale wozek to chyba najciezszy wybor byl bo jest duzo ladnych ktore sie podobaja a niestety cena nie mala zeby pozwolic na jakis blad;P
 
asiorek My właśnie jak byliśmy z Ł. w Przylepie to pan proponował tako jumper.. I testując go też bardzo mi się spodobał.. Jest bardzo lekki.. Ale niestety ja nie kupuję i mam nadzieję, że dostaniemy Tako, bądź ten Adbor arte..
I tyle tych wózków, że naprawdę jest w czym wybierać..
wierzę, że wybierzesz taki wózek z którego będziesz bardzo zadowolona..:-)
 
reklama
CCF20110304_00000.jpghej,byłam w bobasie, byłam już chyba wszędzie w zielonej w sklepach z akcesoriami dziecięcymi, i mi szczerze mówiąc też się wydaje że wózek to najtrudniejszy zakup.

wczoraj byłam u lekarza:D i powiedział że dzidziol rozwija się szybko i prawidłowo...waży 2kg i w ogóle to taki mój mały słodziak :) jak mi się uda wkleić to pokażę wam najnowsze zdjęcie z usg :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry