reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczki 2011

reklama
ja już nie mam siły chodzić i spacerować, zresztą mieszkam "na końcu świata" w tej zielonej górze i nawet nie mam gdzie pójść. zresztą dobijałby mnie brak toalety co chwile po drodze :p.... wiecie jak to, stopy już mi puchną, lekarz kazał mi jak najwięcej leżeć, siedzieć ewentualnie z nogami w górze... ehh ... :(
 
Ja mam lenia nic mi sie niechce ani spacerowac ani w domu siedziec. Juz mi sie nie dogodzi;P

Paulinko wczoraj widzialam Twojego Ł w biedronce:-)
 
asiorek, karolka Już coraz bliżej.. Dacie radę.. ;-)

Ł. był sobie po chleb do pracy na śniadanie:-D

aga a Ty co tak cicho? Mam nadzieję, że wszystko ok.. :tak:

I dałam radę wczoraj u fryzjerki:tak: I jednak zrobiłam to co zawsze z włosami:tak:
 
A no blizej;)
A wczoraj to porodowke sobie zwiedzalam ze szkola rodzenia;) Mysle ze nie bedzie tak zle;P Mam nadzieje ze moja malutka bedzie zgodna z mama i zajmie nam moment rodzenie hehe;P
 
Chyba każda by chciała szybkiego porodu, bezproblemowego:tak:

A dziś wizyta.. ;) Mam nadzieję, że będę mieć usg;] bo w tamtym miesiącu nie miałam...

Miłego dzionka babeczki:-)
 
reklama
karolq może jeszcze sie odwróci, pamiętam ze mi mlody długo leżał poprzecznie, ale nie pamietam do którego tygodnia
 
Do góry