reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mało widoczna kreseczka na Teście

reklama
Jakby cień jest :) Poczekaj jeszcze dzień dwa, zrób test albo od razu betę będzie pewniej. Trzymam kciuki!
 
Czy mam martwić się tym, ze bardzo kłuje mnie w lewym jajniku? Powinnam to zgłosić do swojej gin? Kłuje mnie od wczoraj, i to nie jest taki sam ból jak przed okresem :/ trochę się tym stresuje
 
Czy mam martwić się tym, ze bardzo kłuje mnie w lewym jajniku? Powinnam to zgłosić do swojej gin? Kłuje mnie od wczoraj, i to nie jest taki sam ból jak przed okresem :/ trochę się tym stresuje
Ja miałam takie klucie. Moim zdaniem nie ma co panikowac, możesz tak mieć na ciążę lub poprostu na miesiączkę ;)
 
Dziękuje, uspokoiła mnie Pani :)
Witaj trzymam mocno kciuki. Ja coś tam widzę. Napisz czy na pęknięcie pęcherzyków brałaś jakiś wspomagacz zastrzyk ovitrele np ? Bo jeśli tak to on wychodzi w teście ciążowym ok 10 dni. Ale ja robiłam test 9 dni od ovitrele i był lekko pozytywny cień na drugi dzień już mocniejsza kreska urodziłam córeczkę z tego cienia czego Tobie również życzę.
 
reklama
Witaj trzymam mocno kciuki. Ja coś tam widzę. Napisz czy na pęknięcie pęcherzyków brałaś jakiś wspomagacz zastrzyk ovitrele np ? Bo jeśli tak to on wychodzi w teście ciążowym ok 10 dni. Ale ja robiłam test 9 dni od ovitrele i był lekko pozytywny cień na drugi dzień już mocniejsza kreska urodziłam córeczkę z tego cienia czego Tobie również życzę.
Nie, nie brałam żadnych zastrzyków, zawsze pękały same :)
 
Do góry