reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

maluch w podróży

reklama
No właśnie my też musimy sprzedać nasze ukochane Audi A6, ale chcemy coś takiego samego tylko w wersji combi, no może nie dokladnie takiego samego, bo nasz ma silnik 4,2 więc następny może być ciut mniejszy :-)


Audi A6 jest piękne,właśnie zastanawiamy się nad jej kupnem:-)
 
diesel, a wcześniej długo mieliśmy nubirkę kombi. Była "ukochana";-)
ja mam złe wspomnienia po nubirze heh ale mniejsza o to.A z aut rodzinnych to poleciłabym opla omege w kombi.Jest świetna naprawde,po mimo że do najmłodszych aut nie należy.
Aktualnie jeżdze mało rodzinnym autem-toyota celica heh
 
Ja mam jeszcze mniej rodzinny... Rovera...ale dla nas starczy :-D:-D Tylko jak juz ktos z rodziny przyjezdza do nas.. to juz jest problem.. a tez chcemy zmienic na wiekszy.. cos typu Renault Scenic czy cos tam,tylko,ze ja np, to sie kompletnie nie znam na samochodoach ! albo Opel zafira tak ? dobrze kojarze,ze taki mniej wiecej jak scenic ?:eek:
 
A ja mam mega kosmiczne autko- Fiata Multiplę i chociaż to "dziwoląg" jak mawiał mój śp. Tato to jest 6 osobowy, obszerny i naprawdę świetnie się nim jeździ:-)I co mnie dziwi zdecydowanie lepiej się takim dużym parkuje bo jest bardzo wysoki i widać krawężniki i takie tam ;-)
 

Załączniki

  • fiat.jpg
    fiat.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnia edycja:
My jezdzimy Volvo s60(niby takie bezpieczne) i powiem Wam,ze z zewnatrz duzy sie wydaje,ale w srodku kiepsciutko.Maz wysoki,wiec odsuniety na maksa.Maly siedzi za pasazerem,ale juz nikt inny z przodu wtedy nie usiadzie.Wozek do bagaznika wchodzi tylko wtedy,gdy zdejme przednie kolo!Jest gleboki ale niski.Cos trzeba zmienic,ale to juz nie moja dzialka.:eek:
 
czyli nawet do celiki mozna sie zmiescic :)
multiple mial znajomy, w srodku bardzo wygodnie sie jechalo, zwlaszcza fajne wrazenie jak sie siedzi po środku z przodu :) wyglad zewnętrzy niestety nie powala, ale auto jak najbardziej rodzinne :)
z tej samej klasy są wlasnie scenic, zafira, focus c-max, c4 picasso czy corolla verso
wiecie co zawsze podziwiam jak mozna było sie zmiescic np do malucha, nasi rodzice przeciez wielkiego wyboru w autach wtedy nie mieli i jakos sobie radzili :) nasze pokolenia chyba są juz tak wygodne ze potrzebują bagaznika 500l który i tak czasami moze nie starczac hehe
dobrze ze mamy w garazu boxa :-D

ponizej zdjecie naszej kochanej alfy która teraz w innych rekach, na szczescie dobrych :)
 

Załączniki

  • alfa 156.jpg
    alfa 156.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Audi A6 kombi srebrna sprzedalismy jak bylam w ciazy, bo wydawal nam sie za maly na 4osobowa rodzine;-)Starszak nie moze przezyc tego auta ciagle pyta kiedy kupimy nowa Audiczke ale my kupujemy BMW 6 jeepa juz na bank czarna albo srebrna -juz w niej siedzialam co za rozkosz!!:tak:;-)

Moniczka ale smieszny ten samochodzi ale na pewno wygodny i sporo miejsca:-)

slyszalam ze volo volkswagen audi to bardzo bezpieczne samochody:tak:
 
Do góry