reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

maluch w podróży

A my tydzień temu kupiliśmy Hondę CRV i przetestowaliśmy ją w górach
new_smile.gif
Teraz zaspy nam nie straszne ale co najważniejsze wózek wchodzi nawet bez rozkładania ( gondola+stelaż).
 
reklama
My też planujemy zmiane,a raczej nie tyle zmiane co kupno drugiego auta.W październiku wracam do pracy i niestety potrzebny będzie drugi samochód.Żebym miała prace jedno zmianową byłoby lepiej ale jak w KFC są zmiany od 7.30do16(a moje ochanie pracuje od 6do 17-18)od16-24 no i zmiany środkowe-te są już różne.Niestety jedno autko to za mało będzie.Miałam fiata uno ale na współwłaścicielstwo z moim ojce.Ojciec w Belgi a brat mi zajeździł uniaka,a uniak miał ksywe PRZECINAK-każdą bemke brał na starcie i przez pierwsze 100metrów dopuki bmw się nie rozpędziło:-D
 
no ja tez musze sobie kupić cos do pracy, ale niestety Honda CRV tonie będzie może i stety bo pół pensji by mi poszło na paliwo. a ze mam 50 km do pracy to musi byc to zdecydowanie auto ekonomiczne, czyli cos małego i zwinnego no i w miarę nowego. Podobaja mi sie Kie Picanto i one odpowiadaja tez moim wymogom, ale nie znam nikogo kto jeździł takim małym cudaczkiem. może któras z was miała okazję uzytkowac go. Jesli tak to z góry dziękuję za wszelkie opinie.

mili jak ci dobrze że wracasz do pracy dopiero w październiku. Ja z jednej strony to się ciesze, ze teraz już idę, bo tak jestem do małej przywiązana, że teraz łatwiej, bo ona jeszcze nie protestuje, a juz roczne dziecię to bardziej rozumne i może jej byc przykro. Choć mi będzie i tak strasznie ciężko...
 
dziewczyny, jutro wyruszam na wakacje juupii , jak wrócę zdam relację z tego co i jak w samolocie jak mała to zniosła na co uważać a co "olać" , trzymajcie kciuki by było oki :)
 
dziewczyny, jutro wyruszam na wakacje juupii , jak wrócę zdam relację z tego co i jak w samolocie jak mała to zniosła na co uważać a co "olać" , trzymajcie kciuki by było oki :)
No to milych wakacji! Pochwal sie dokad lecicie i jak bylo :)
 
reklama
Do góry