reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

maluch w podróży

reklama
moniczkaleg - spacerówka ładna ale hmm mało praktyczna ta biel hehehe

a ja własnie zrezygnowałam z zakupu wózka jakiegokolwiek :-)
tak więc jedyne co mnie niebawem czeka to fotelik samochodowy, tak więc z ogromną uwagą śledzę co proponujecie, kupujecie i rekomendujecie :-D
 
My właśnie pokonaliśmy z małym trasę Rumia - Białka Tatrzańska ( 730 km ) i z powrotem. Też się trochę bałam ale jak się okazało nie było czego. Maciek większość trasy przesypiał a jak nie spał to rozglądał się lub bawił grzechotkami. Jak stawaliśmy na kawę lub do WC to wyjmowałam go z fotelika by też się trochę rozprostował i wtedy go karmiłam czy przewijałam. Myślę że ty będziesz miała jeszcze lepiej bo i dziecko starsze będzie i pora cieplejsza. Ja się troszkę obawiałam że mi się Maciek przeziębi bo w aucie wiadomo nagrzane i musiałam go rozbierać bo mu się plecki pociły od fotelika a jak wysiadaliśmy to ubieranie w kombinezon i tak w kółko Ale poza tym podróż była udana.:tak:
no popatrz a my własnie wócilismy z Rumi (trasa 620 km chorzów -rumia) i tez nie moge narzekać, do Rumi jechalismy w dzień mała miała 2 przystanki na jedzenie i jeden jej dałam "w drodze" tzn byl taki korek że samochod miał silnik zgaszony i wyciąenłam małą żeby trochę rozprostowała nóżki i dałam jej jeśc od razu. Trasa z chorzowa do rumi wynisoła 16 godzin (od 9:00 do 1:00), bo była straszna zawierucha i tiry nie mogły pod najmniejsze górki podjeżdzać. Z powrotem było znacznie łatwiej bo tylko 8 godzin i w nocy wiec tylko jeden posiłek koło 21 mała dostała i w ogóle już do końca sie nie obudziła. musze jeszcze dodać, ze nie siedziałam z mała z tyłu, bo cały tyl zajęly bagaże, ja siedziełam z przodu i się bardzo bałam, ze nawet dzidzius nie bedzie mógł na mnie spojrzeć, ale dałysmy radę, raz był moment krytyczny, bo ewidentnie nie chciało juz isę jej siedzieć, ale trudno popłakała 30 minut i po kilku łykach herbatki odleciała.
Także powiem szczerze, ze nie taki diabeł straszny. Obawiałam się tez o to zaziębienie dzidzi, bo mała była rozgrzana a samochod sie dosyc często otwiera, ale jest wszystko ok i to najważniejsze. Teraz bardziej martwie sie co bedzie w lipcu, bo dziecie bedzie juz bardziej rozumne i tak łatwo herbatka nie da się oszukać, ale jakos damy radę. Nie ma co się stresowac na zapas.
 
Mimo wszystko oryginalne i tak tansze niz Pl porownojac zarobki tu i tam :)
odnosząc to do zarobków to oczywiscie na wyspach wiecej sie kupi za przecietną pensję

wracajac jeszcze do cen wózków mam wrazenie ze czasami u nas sklepy przesadzaja z marżami, z racji tego ze od jakiegos czasu mamy sklep internetowy wiem ile te wszystkie rzeczy naprawde kosztują i bywa tak ze wózek który kosztuje 1700zł w sklepie to w hurcie jest po 950zł a to juz jest przegiecie

my sie jeszcze wahamy miedzy maclarenem xt a xlr

a wczoraj sprzedalismy nasza ukochaną alfe i teraz trzeba bedzie tez poszukac jakiegos pojemnego kombii, Wy pewnie tego nie czujecie ale dla mnie to niezła gratka :)

a podróze teraz z bąblami to jeszcze luz, gorzej bedzie jak podrosną :)
w weekend była u nas siostra z Kubusiem 1,5roku, jak wracali z Krakowa do Warszawy to dopiero za Czestochową zasnał, naspiewali sie za wszystkie czasy zeby go uspokoic :)
 
Ostatnia edycja:
No właśnie my też musimy sprzedać nasze ukochane Audi A6, ale chcemy coś takiego samego tylko w wersji combi, no może nie dokladnie takiego samego, bo nasz ma silnik 4,2 więc następny może być ciut mniejszy :-)

 
reklama
Do góry