reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mam córcię 9 m-cy i chcę jeszcze jednego dzidziusia :-)

agamamaani gratuluje no zapomniałaś o tym wątku i nawet nie wiedziałam ze bedziesz mieć drugiego bobaska niie pochwaliłaś sie :) No ja też już sie staram i nic narazie nie wychodzi a mała ma prawie 14 mieśiecy mysle ze niebawem bedzie ,tak bym chciała :)Aczemu by miała nie dac rady .A ile jest mamuś z bardzo malutko róznicą wieku np.rok i tez daja sobie rade tak ze głowa do góry ;D ;D ;D
 
reklama
no staralismy sie i staralismy.. a dopiero jak przestaliśmy się starać to zaskoczyło i będzie synek :) oficjalinie juz mogę się pochwalić.. przesyłam więc fluidki ~~
 
witam
Moja corcia dzis wlasnie skonczyla 9 miesiecy a ja wczoraj sie dowiedzialam ze jestem w 8 tygodniu ciazy. Musze przyznac ze jestem troche przerazona, tym bardziej ze rodzilam mala przez cc, ale jednoczesnie ciesze sie bo chyba swiadomie trudno by mi bylo zdecydowac sie na drugie dziecko.
 
agamamaani a ty karmiłaś jszce może piersią jak zaszłas w ciaże ,bo ja nadal karmie i jakoś nic nie idzie wyczarować ;D ;D
 
a gdzie tam.. ja wogóle tylko pół roku karmiłam Ankę..

zreszta przecież wszyscy mówią, że powinno się odczekać po karmieniu choćby z miesiąc aby zajść w ciaże ( żeby hormony do normy wróciły).. więc lepiej najpier zakończ karmienie a potem o dzidzię się staraj - dla dobra tej małej nienarodzonej i dużej :D
 
To zalezy jak przechodzisz ciąże jak nie ma przeciwskazan to mozna karmic spokojnie przez 6 miesiecy tak powiedziała moja lekarka.
 
Natala ma 4 miesiące, a ja już bym chciała mieć jeszcze dziecko, a potem jeszcze jedno, no, i może wystarczy, aczkolwiek, jakby było więcej, to przecież też będzie pięknie. Tylko dziecko z jednej strony, a opieka nad natą, z drugiej. Nie chciałbym dawać Natce mniej siebie, a wiadomo, póki mała, to trzeba więcej nosić. Mieszkam w bloku, wózek sama po schodach musze targac, a w ciąży to nie bardzo bym mogła. Dlatego chyba jeszcze poczekamy, przynajmniej do przyszłego roku, lub jeszcze do następnego. Zresztą, zobaczymy.
 
Ja zaszłam w ciążę jak karmiłam pierwszą córkę i karmiłam potem jeszcze 3 miesiące, i nic się ani mi ani moim córkom z tego powodu nie stało:). Byłam po cesarce i lekarka powiedziła,że teraz można zajchodzić w ciążę już po 13 tygodniach od porodu:). Ja zaszłam po roku i też nie było komplikacji, tylko na własne życzenie zrobili mi drugie cięcie. Moje dzieci zaczynają się razem bawić, ale jeszcze z rok zanim to będzie prawdziwa zabawa, większych problemów nie ma. Jak bym miała wybierać to wolałabym urodzić jeszcze wcześniej:), bo myślę, że mała różnica wieku jest nie za dobra jedynie dla zmęczonej mamy, a najgorsze chyba jest pierwsze pół roku.
 
reklama
A mi ginekolog radził, żeby nie zachodzić w ciążę przez rok po porodzie, bo podobno organizm się powinjien zregenerować. Ale jak się mama czuje dobrze, to po co tyle czekać.
 
Do góry