reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam ząbek!!!

Bedyta gratulacje dla córci:-):-):-):-)

u nas też już dwa:-)drugi wykluł sie 2dni po pierwszym, teraz już je ładnie widać i jak sie usmiechnie to wyglada słodko:-)

tylko cholera teraz bardzo marudzi trze rączka po buzi ale za wczesnie jeszcze przecież na pozostałe ząbki:confused:
 
reklama
dzięki dziewczyny!!
normalnie z szoku wyjść nie mogę, że tak łatwo poszło, a mówią, że dzieci się nie "powtarzają"... u Wojtka było identyko:-D
oj nie wypłaci się jutro babcia, w niedzielę jeszcze sprawdzałam i nic nie było, a tu środa i od razu dwa:-D tylko jeden troszkę wyższy więc na pewno był wcześniej:-D
 
Pożyczcie jakiegoś zęba mojej małej:-) , bo ona za dwa dni siedem miechów kończy, a usmiech słodki, ale dalej bezzębny:-D
 
Bedyta, podwojne gratulacje dla Aluni!!! A Ty teraz dostaniesz dwie sukienki? Czy jak? ;-) :-) :-D
 
oo, gratuluję :-) widzę, że u dziewczyn jakoś szybciej ząbki wyrastają a chłopaki coś się lenią ;-)
 
reklama
Do góry