Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
lucyyan nie wiem czy duze,ale lekarz ciagle gada ze mam duuuuzy brzuch.wszyscy tak mowia,ja sama nie wiem,wydaje mi sie ze jak na 8 miesiac to maly duzo wazy,ale ponoc te wazenie na usg nie zawsze4 jest dokladne.pozdrawiam.:-)
ojej, jak tak sobei poczytalam o wadze waszych maluszkow to faktycznie moje to nie takie zowu wielkie ;-)
ja na tes skurcze tez biore nospe ale raczej doraznie niz regularnie ;-)
dombar to jak udało Ci się namówic swoją dzidzie to proszę jeszcze mojego przekonaj, że ma głową w dół byc. Może Tobie się uda bo mi już ręce opadają. Nic się rodziców nie słucha łobuziak jeden
Pozdrawiam
Clue
(mój brat ma na imię Mateusz) a więc do dzieła, główką w dół będzie Ci wygodniej i mamusia będzie szczęśliwa 
O proszę widzę że Mateuszek to popularne imię będzie, u nas też Mateuszek :-)moj tez mateuszek i jest glowka w dol,tak wiec i u ciebie tak bedzie