reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama zostaje w domku

Asiołek pisze:
e-mamo z poduszke do spania masz sztuczną czy na zwykłym pierzu? Jeżeli na pierzu to zmień na sztuczną a jeżli sztuczną to musisz ją na pol godzinki wsadzić w minusowa temperature - na noc na balkon ewentualnie zamrazarka....
to może też być od suchego powietrza sezon grzewczy w pełni i ja też budze sie z katarem a potem mi przechodzi....

Dzięki Asiołku :) Poduszki mamy z pierza chyba i być może to jest właśnie przyczyna. Kurcze kompletnie mi to do głowy nie wpadło. A przy tym katarze drapie mnie gardło, więc więcej niż pewne, że jest to alergia.

mania my w tym roku będziemy mieli pierwszy raz dużą choinkę i już się nie mogę doczekać. Planujemy kupić żywą, ale jeszcze nie wiem jak się te naszy plany zakończą, bo żywa krócej postoi no i trzeba będzie odkurzać często igły, żeby pies się nie najadł.
Dziś się nam teściowa zadeklarowała, że nam pożyczy swoje bombki, bo w tym roku nie będzie robiła choinki, więc tym sposobem odpada nam problem kupowania wszystkiego od początku. A choinkę ubierzemy gdzieś z dzień przed Wigilią.
 
reklama
Witam wieczorkiem

My też choinkę będziemy ubierać bliżej Wigili

Asiołku nie wierzę i mam nadzieję ze żartów sobie ze mnie nie robisz ???
 
;D ;DViola :-) genralnie bardzo pilnuje swojego prawa do wszystkiego :-) nie karmie piersią tylko nutramigenem - Majka jest na sztucznym od kiedy skończyła 2 tyg. dlatego pale sobie bez wyrzutów sumienia :-)

U nas weekend minał milutko - w sobote Mezul wstał rano nakarmił Majke a potem poszli na spacer a ja spałam do 11.... gorzej ejst dziś bo Artur był na noc w pracy a Niunia obudziłą sie o 3 potem o 6 itd.

Przyszły już prawie wszystkie paczki z prezenteami jakie zamówiłam na allegro!!!! I jestem bardzo zadowolona... jeszcze tylko albumy ze zdjeciami dla Tesciowej i Mamy i komplet prezentów bedzie gotowy :-)
 
Asiołku wporządku ja tylko zapytałam w kwestii formalnej
dla mnie nawet gdybyś karmiła i paliła (gdzie nie jestem za) to i tak bym cię nie potępiała bo to jest sprawa każdego z nas indywidualna
no a w momencie kiedy nie karmisz to sprawa jest jasna i nie musisz miećżadnych wyrzutów :)
 
No i akwarium dziś przyszlo :-) 112 l :-) Mezul jest w niebowziety ihihihihihihih i Kominiarz dziś był u nas na szczescie :-) dobry dzień sie zapowiada:-)
 
witam!
Jak u nas ostatnio był kominiarz to musiałam okna myć1 Tak ise cholera rozpanoszyła w tym kominie ze pełno sadzy latało i wszędzie były brudne mazy ::)
 
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Dziś spotkało mnie coś niesamowitego, cudownego, pozytywnego i bardzo Bożo Narodzeniowego :-)

Otóż zamówiłam stempel ze swietym Mikołajem i napisem Biegun Polnocny - i czekałam na stepmel, zastanawiałam sie ile bedzie to kosztowało itd. I własnie przyszła paczka, na której opakowaniu był postawiony stempel - Biegun Polnocny - Świety Mikołaj :-) w srodku znajdował sie zamowiona przeze mnie pieczatka a firma nie wzieła ani grosza i wysłałą mi to na własny koszt....

Boże jakie to wspaniałe :-) i takie ludzkie serdeczne i wspaniałe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zrobili mi prezent Świąteczny całkiem obcy ludzie :-) jeżeli kiedykolwiek bede miałą jakieś zamowienie na pieczatki stemple itd. to zawsze bede je wyrabiała u nich bo takim ludziom warto jest dawać zarabiać!!!!!!!!!!!!!! naprawde czuje sie dzieki nim cudownie!!!!!!!!!!
 
A u mnie wprost przeciwnie, ani miło, ani świątecznie @$#%$^#%@$#%$^, nie dość, że ma nie być wody przez 2 dni !!!!!!! to jeszcze co chwilę wyłączają mi prąd !!!! I jak tu z małym dzieckiem być w domu, jak wszystko mamy na prąd !
Jak będzie dłuższa przerwa w dostawie prądu to nie będzie też ogrzewania, bo piec w kotłowni majakieś zasilanie elektryczne. A wyobraźcie sobie 2 dni bez wody! Jezuuuuuuuuuuuu, jestem wściekła i wyć mi się chce !
 
E_mamo wiem co to znaczy nie miec wody, ale tez staram sie zrozumiec ludzi pracujacych aby ona byla. U mnie rozice obydwoje w Wodociagach pracuja. To jest okropne, wychodzic na zewnatrz do beczki z woda i w taki sposob ja czerpac, ale potem czlowiek choc przez jeden dzien po awarii docenia i cieszy sie z tej lecacej z kranu wody ;) No wiem, ze to marne pocieszenie ;) i zycze Ci E_mamo nieoczekiwanie szybkiego powrotu wody do kranu ;)

A jakas rozwalona jestem dzisiaj, wczoraj tez bylam i normlanie nie wiem jak sie do kupy zebrac.
Czarna chmura nadciaga za oknem i na spacer juz nie pojde, maz nie byl na spacerze z Alkiem podczas mojej czterogodzinnej nieobecnosci (sprzatam dom jednego starszego zamoznego malzenstwa 2 x w tyg po 4 godziny, ale tego praca nie nazywam ;) ) zapomnial mieso wyciagnac z zamrazarki na gulasz, a teraz spi zmeczony opieka nad Alusiem ::) Ja mam czas, an zrobienie czegos do jedzenia, bo Alek spi, ale mieso jeszcze nie rozmrozone. Zreszta i tak sie za chwile synus pewnie obudzi. No i taka zla jestem troche, tu bym chciala z mezem pogadac a tu chce mu dac sie wyspac, bo do pracy idzie na 17-sta. Ooooj!!!
No to sie wyzalilam troche, juz na glownym smutkowac nie bede, ale zadam pytanie :)
 
reklama
Asiolku ale fajnie z tym prezetem!!!!  I jak tu NIEwierzyc w ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA?  Przeciez on istnieje ,a to dowod! :) :laugh: Cudnie Asiolku! musialas sie naprawde fantastycznie poczuc!
 
Do góry