reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Mam dosc dzisiejszego dnia...
Loka super choinka

Truskawkowa to jutro razem walczymy z pierogami,jeszcze pare uszek musze zrobic
 

Załączniki

  • IMG_20161218_183850_061.jpg
    IMG_20161218_183850_061.jpg
    377,5 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Dziewczyny piękne drzewka! :)
Loka tez lubię duże żywe choinki :)
I my dzisiaj dostaliśmy ale leży na balkonie, czeka aż ktoś się zlituje i ją obsadzi w stojaku. Niestety sama tego nie zrobię a M dopiero w piątek na noc wróci:dry:
 
L-oka - cudna choinka!!!

Ja tam lubię do Wigilii usiąść ładnie ubrana, nawet obcasik musi być ;) Teraz tak rzadko gdzieś wychodzę, że to wspaniała okazja żeby poczuć się bardziej kobieco :)
Emmą też będzie " wystrojona" ale wygodnie. Bądź bawełniana sukienka albo bluzeczka i spódniczka :)
 
Ja rownież nie lubię sukienek i spódnic, jednak w Wigilie chciałabym ubrać coś eleganckiego.. Dzisiaj byłam w galerii ale nic nie upolowałam wiec pewnie wygrzebie coś z szafy i bedzie. F ma koszule w kratkę - zreszta identyczna jak Tata plus jeansy.

Wkurzyłam sie dzisiaj bo bratowa męża stwierdziła, że nie będziemy sobie robić prezentów, ewentualnie coś dzieciakom, z naciskiem na ewentualnie [emoji849]Walić to - tylko ja juz mam wszystko zorganizowane i spakowane. Powiedziałam, że skoro umawialiśmy sie inaczej w październiku to tak średnio teraz to odwołać. No ale trudno prezenty na urodziny juz mam [emoji5], i w czterech literach mam to, że np. Chłopak w środku lata dostanie czapkę [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ancona tyle czasu minęło że nie licze ze dojdzie;)

MIKA wczas sobie kobita zmieniła plany:-D
Ja dla dzieci mam ,jutro ostatnia paczka powinna wjechac,z m prezentów nie robimy ale ja dostałam na mikołaja telefon i pasuje mu cos kupic ale nie wiem co..
 
1482095181-1d1mld.jpeg

Witajcie dziewczynki świątecznie. Poczytaj was od kilku dni. Nie sądziłam że ktoś tu jeszcze pisze a tu widzę że forumowe życie kwitnie. Mam nadzieję że mnie tu jeszcze pamiętacie. My powoli przygotowujemy się do świąt. W tym roku bez szału bo wigilia u teściowej, w pierwszy dzień świąt mam dyżur, a w drugi to tylko moja mama będzie u nas i nie planuje nic robić tylko odpoczywać po pracy.

Chłopaki pomagali dzisiaj ubierać choinkę, a właściwie to Tymek bo Ignasia za bardzo kuła. Ja im kupiłam koszule w Pepco takie same. A do tego dżinsy. Oczywiście jakiś koszulki zwykle na zmianę też wezmę bo na pewno się zaraz spoca szalejąc z kuzynami. Jeszcze nie mam pomysłu na prezenty dla nich. Tymek chce pistolet Nerf
ale na to się nie zgadzam. Chyba skończy się na jakiś klockach. A Ignas nic konkretnego sobie nie życzył. W zeszłym roku miałam mniejszy problem.

Lecę spać i postaram się coś do was czasem popisać.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry