reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Edysiek o matulu. Jak sytuacja? Zdrowia dla Was!

Madzik łososia przeżyłam, ale indyka Ci nie daruje. Pychaaa. Właśnie myślałam czy na nowy rok nie zrobić tylko jakoś w częściach bo 5 kg mi się piec nie uśmiecha..
 
U nas ciut lepiej. Mała zjadła kromkę chleba z masłem, a nie jadła nic od dwóch dni. Coli nie chciała, ale ona tylko biegunkę ma.
Dużej colę już w nocy dałam. Dzisiaj już jej lepiej.
Za to mąż leży i umiera.

Ja dzisiaj tylko mam do zrobienia rybę po grecku i postne gołąbki. Potem trzeba będzie usmażyć karpia i mirunę. Przed kolacją chwila dla mnie na relaksującą kąpiel i wypicowanie się.
No i na koniec wszystko muszę podgrzać, naszykować stół, całą kolację podać i dopiero będę mogła świętować.
 
Edysiek- zdrowia!

Ja wczoraj się wzięłam za porządki i jeszcze tylko muszę dzisiaj odkurzyć i umyć podłogi. Oprócz tego właśnie skończyłam prasowanie 9 koszul dla moich chłopaków wszystkich.
Choinka stoi i robi furorę. Wczoraj 2h stała bez ozdób bo nie chcieli od niej odejść. A dziś rano pierwsze co to się z nią witali ;-)
 

Załączniki

  • tmp-cam-1383007950.jpg
    tmp-cam-1383007950.jpg
    10,1 KB · Wyświetleń: 52
Rila - cudowna choinka!!!!! Co za kolor!!!

Katjuszkooo - to na przyszły rok zapraszamy do nas :)

Edysiek - ale was pięknie rozłożyło na święta. Oby dziewczyny poczuły się lepiej A mąż jakoś będzie musiał się pozbierać i pomóc.

Uciekam do dalszej pracy.
Jakby co życzę wam już teraz Wesołych świąt Bożego Narodzenia, oby wszystkie potrawy, który położycie na świątecznym stole smakowały wyśmienicie, oby całe święta i wszystkie dni po nich wypełniała radość, miłość i szczęście :)
 
reklama
Edysiek zdrówka dla dziewczynek i męża oby do wieczora przeszło.

Rila piękna choinka :)

Ja już dzisiaj nic nie robię:p tylko ubrania przygotuję a później kąpiel mycie włosów i tapeta ;)

W noc wigilijną, w blasku świec
melodia kolęd płynie w mrok.
Niech Wam przyniesie radości moc
i wiele szczęścia w Nowy Rok...
Najserdeczniejsze życzenia Bożonarodzeniowe dla Was i Waszych rodzin!!! :)
 
Do góry