reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie po raz kolejny

reklama
ja tez, w koncu tak szybko przechodze przez to wszystko po raz kolejny wlasciwie po to, zeby Wiktor mial fajnego kompana do zabawy w podobnym wieku ;)
 
Cześć
Z Kubusiem odkąd nie ciagnie cycka kładę się obok i wymyslam bajke ma bzika na punkcie pociagów i samolotów wiec bajki sa o nich i mały zasypia.Wczoraj jak wróciliś.y z wakacji sam zasnał połozył sie w swoim łóżku i zasnał przed wypił 2 kubki mleka i ziuział do rana
pozdrawiam
 
hej dziewczyny. Moja Julcia uwielbia za to bajki z jej osobą w roli głównej i Jasiem ulubionym wujkiem. Ostatnio na topie jest baja o tym jak chmurka przypłyneła do Julci sie przywitać P czym zabrała ja by pokazać świat z góry Podłynęli nad Jśkowicami gdzie Julcia zobaczyła że zły czarodziej chce porwać Jasia i Jaś ni nie widział bo grał na moputerze. Julcia szybko zeskoczyła z chmurki i zaczęła targa czarodzieja za nos a Jasiu zobaczył co się dzieje wziłą miecz i zaczął nim machać i czarodziej się wystraszył i uciekł i tak Julcia uratowała Jasia Na początku miałam ubaw jamoje dzicię przeżywało baje a teraz to muszę wymyślić coś innego bo tak za dzisiątym razem wychodzi mi bokiem
 
kurde zazdroszczę wam dziewczyny tego wymyślania bajek. mi w ogóle żadne pomysły do głowy nie przychodzą. zupełna pustka w głowie :/
 
Kropecka ja zaczęłam od bajek typu kapturek tyle że z Julką w roli głównej.a potem to zaczęłam podkradać wątki z innych baje i wychodziło :tak: Najważniejsze że dziecku się podoba :tak:
 
Kurcze mój młody to za bardzo bajek nie chcę słuchać. JAk chcę mu jakąś opowiedzieć to kręci głową żebym nie mówiła (nie nie nie). :-(. Może kiedyś się przekona do bajek.
 
Agawa albo i nie To facet jest co mu tam mamuśka będzie truła d...pierwszymi telenowelami;-):-D
Mojemu dziecku narazie minęła ochota na baje ooo jaka to ulga bo tak opowiadać lub czytać cały czas to samo to bokiem wychodzi (mamusi oczywiście):tak:
 
co racja Cloe to racja -podoba mi się z tymi hi hihi. Kamil nie chce słuchać opowieści ale ma bajkę ulubioną i ...........cały czas trzeba pokazywać mu co jest na obrakach. I w kółko: kotek, doktor, myszki lampa, kotek dokroe, okulary...itd. świra można dostać.:-(
 
reklama
AGAWA mój mały zna na pamiec to co wymaślałam i jak chce coś zmienic bo ciagle to samo opawiadać to można zbzikowac ale on mnie poprawia i krzyczy to nie tak i chciał czy nie wałkujemy ciągle o ciufci i królu samolotów a broń boze jak zapomne dodac i "Król samolotów powiedział......." kłótnia i krzyki a co ty nie pamietasz:-)mówi do mnie:-) ach te dzieciaki ale co tam moim starszym tak sie spodobało ze jak widzieli nad jeziorem ze mały idzie spać szli razem z nami i słuchali bajki tak samo .Potem mi mówili ze bardzo im sie podobała hahaha;-):-D
 
Do góry