Agapasku ja też przy glukozie wciskałam cytryne przy tej większej
Pierwszą jak robiłam to mi wyszło za wysokie a piłam bez cytryny
Ide kąpać Kacperka
No to ładnie... jak wykapiesz Kacperka to Cie uduszę chyba ;-) a wczoraj nic nie mówiłaś, że miałaś podwyższoną glukozę.
Teraz to musisz mi napisać - czy miałaś przy pierwszej po 50 g podwyższony wynik ?? Co Ci lekarz mówił ?? Czy kłuta byłaś raz tylko 1 godz. po glukozie, czy dwa razy przed i po glukozie ?? I ostatnie: czy potem jak zrobiłaś już po 75 g (to jak piłaś z cytryną) to czy wyszedł Ci prawidłowy wynik ...
Przepraszam, że tak truję Ci, ale cały czas o tym myślę, spokoju mi to nie daje
wiem, że każda z nas to inny przypadek, ale spokojniejsza będę trochę wiedząc, że już takie przypadki podobne jak ja były i że wszystko jest ok A tak w ogóle, to właśnie zmierzyłam sobie w domu aparatem do pomiaru cukru we krwi, 1 godz. po jedzeniu i wynik cukru mam w normie... ciekawe czy to ma jakieś znaczenie. Ale gdybym miała tą cukrzycę ciążową to w takim zwykłym badaniu w domku też by wyszedł wynik podwyższony chyba .... jak myślicie ??
Dziewczynki... ja jak wchodzę na bb wieczorami to Was nigdy nie ma
Ostatnia edycja:


