K
kaira24
Gość
Witam ja też tylko na chwile wczoraj w kinie spoko, niestety mój M ma problemy depresyjne dostał awans ale go to chyba przerasta, ja czuje się w tym związku jak facet, i już nie wiem co mam robić żeby mu humor poprawić.Za tydzień mam wizytkę u endokrynologa, profilaktycznie zaczęłam brać acard, mam zespół fosfolipidowy nie mam pojęcia skąd, w sumie to żaden hormon w moim organizmie idzie swoim tokiem mnie już to tak wq.... że sama dostane na głowę, a ten zamiast troszkę mnie wspierać to ja go muszę.Całuje serdecznie
I o 7 pobudka
i humorek mam lepszy bo wczoraj niestety miałam nie teges
. 

a ja miałabym poczucie dobrze wykonanego badania. A tak to nie wiem czy słusznie zapłaciłam nawet i co gorsza teraz się tylko denerwuję tym. A ze mną pewnie moje maleństwo :-(