reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

pawimi hihi no tak w myslach :D do fizycznego pakowania jeszcze miesiac..ale musze pokupowac w koncu jakies letnie sukienki itd :)

a co Ty porabiasz kochana pawimi?
 
reklama
Zazdroszcze wyjazdu na Floryde, u mnie pogoda nie ciekawa. Wietrznie i zimno, kiedy wkoncy zawita wiosna. Widzialam juz paki na drzewach, czekaja tylko na sloneczko.!!!!:-):-)
 
kasku nie ma co zazdroscic tylko sie pakujcie i sie spotkamy na florydzie!! :))

u nas tez zimno brrrrale jutro ma byc juz lepiej :) a paki ja tez widzialam za domem.. mamy takie male drzewko i juz malutkie zielone paczki ma ach jak slodko :D

ja wlasnie po biezni i cwiczeniach ciutke zmeczona ale pozytywnie zmeczona :) musze sobie poszukac malych ciezarkow do domu i je doloze do zestawu! :)))

a co u reszty usa-aczek :D
 
Kiedys sie na pewno wybierzemy, tylko kiedy. zawsze cos. Ja juz 5 lat jade nad Niagare na piechote chyba bym juz doszla i wrocila, tak jakos sie ciezko wybrac. Moze, zeby jacys znajomi jechali to zawsze razniej. :-):-):-)
 
witam :) zimno u nas tez....od kilku dni nasza piekna wiosna zamieniala sie w cos w formie listopada ;((((( wstretnie, nawet snieg mielismy...oh well. Ja ciut zapracowana, ostatnio sporo jezdzilam do klientow wiec chociaz zagladalam na forum nie mialam czasu pisac, trzeba troche popracowac teraz bo latem to sie wrzuca na luzik :))
 
witam!nie zagladalam na ten watek chwilke (chyba od stycznia) od tygodnia jestem w Chicago z mezem i corka Sara.......chcialabym ja pod koniec m-ca wyslac do jakiegos przedszkola- choc kompletnie nie wiem do jakiego.....zastanawiam sie jakie lepsze dla takiego dwulatka bedzie polskie, by nie przestarszyla sie jezyka....ona teraz tak sie rozgadala ze trajkocze po polsku non stop, ja od maja zaczynam prace wiec mam nieduzo czasu by cos dla niej zanlezc- pawimi zwracam sie z pytaniem do Ciebie bo wiem ze znasz rejony Chicago- czy cos bys doradzila?okolice Montrose /Milwaukee (mieszkamy tuz przy Portage Park)
pozdrawiam serdecznie- mam nadzieje ze tym razem bede czesto zagladac:tak:- buziaki:)
 
na Montrose pomiedzy Central i Austin jest polskie przedszkole ktore jest dosc chwalone z tego co slyszalam od swoich polskich klientek - kilka dziewczyn mialo tam wlasnie pelnoetatowo swoje dzieci i byly bardzo zadowolone.Slyszalam o przedszkolu przy polskim kosciele sw. Konstancji - tez blisko Ciebie...Moje najstarsze dziecko chodzilo do Interclub na Central/Irving Park ale to byly tylko zajecia przedszkolne dwa razy w tygodniu a to Ci nie bedzie odpowiadac jesli idziesz do pracy. Byc moze teraz oferuja pelnoetatowy program, nie wiem bo moj syn chodzil 12 lat temu :))) ale oni byli dosc drodzy....Gdybys mieszkala blisko mnie odrazu polecilabym Ci swietna szkole a tak...ja niebardzo orientuje sie w szkolnictwie Chicago bo nie mieszkam tam juz 9 lat. Sprobuj popytac o to przedszkole na Montrose...hiestety nie znam dokladnie adresu ale jak bedziesz jechac po montrose od milwaukee to ono jest po prawej stronie , nie pamietam tylko czy trzeba central minac ale cos mi sie wydaje ze nie, ze to jeszcze przed central jest z tego co pamietam wizualnie:) Mam nadzieje ze coskolwiek pomoglam...
 
reklama
Do góry