reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

reklama
widze Wama ze was tak zasypalo jak nas w ubieglym roku :-):szok: Kiara piekna jest!!! Naprawde, cudowna i teraz widze ze tez kotka macie a ja ostatnio sobie nawet myslalam dlaczego my nie mamy kota i ze przydalby sie na ujarzmienie temperamentu Saschki haha :-D Nasz Saschka rosnie i rozwija sie pieknie, milosc miedzy nim a Vincentem kwitnie...zreszta zobaczcie sobie, troche malo wyraznie fotki bo maz robil telefonem ale zawsze cos widac, aha Sascha gryzie sobie tutaj kosc :-) i jeszcze jedna fotka pod tytulem budzenie leniwego Jonathana w zdecydowany sposob :cool2: podobno smarkaty gnojek nie chcial wstawac na polecenie mojego mezusia wiec ten mu zgotowal konkretna pobudke haha
 

Załączniki

  • Picnik collage doggy.jpg
    Picnik collage doggy.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 34
  • Picnik collage.jpg
    Picnik collage.jpg
    65,9 KB · Wyświetleń: 36
Ostatnia edycja:
pawimi super fotki, szczegolnie z Vincentem. Uwielbiam fotki psow z dziecmi, szczegolnie tych groznych ;) ;-) A kotki kochana to ja mam az dwa, same przypadki i przybledy.
Chyba sie rozchoruje bo od dwoch dni boli mnie gardlo i wogole czuje sie jakos tak podle, a za dwa dni swieta i gotowania i zakupow mam pelno. Dobrze ze F a teraz wolne 3 dni, to chociaz moge bez mlodego sie wszystkim zajac, a to jakby 2x szybciej.
 
Kobietki a u nas caly dom chory. natalka wczoraj wymiotowala dzisiaj ma biegunke. Ja i W to samo. dzwonilam do lekarza to jakis wirus, ale nie wiem czy to trzydniowka czy to cos co bedzie nas trzyma i trzymac. natalce to kupilam w CVS takie wzmacniajacy napioj, zeby mi sie dziecko nie odwodila. Swieta zapowiadaja sie ciekawie:crazy::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Kasiek u nas podobnmie. Pat najpierw mial goraczke ponad tydzien temu, a do dzis ma po niej biegunke. Jakies wirusiska panuja. Zdorwka wam zycze.
 
reklama
Dziewczyny ja rowniez dolaczam sie do zyczen. Zdrowych, wesolych i radosnych Swiat Bozego Narodzenia spedzonych w cieplej rodzinnej atmosferze, oraz blogoslawienstwa Bozego w kazdym dniu nadchodzacego 2010 Roku.
Dziekuje wam za zyczenia :tak:
 
Do góry