reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

Pawini rewelacyjne sa te sklepu, ktorych linki podalas. Fakt, ze Cartersie jak jest dany kolor to od najmniejszego rozmiaru do najwiekszego, ale tez na jakos nie moge narzekac.
Wama jak tez lubie Kohl's i Marshalls. Co do H&m to wydaje mi sie, ze to ubranka sa takie troche sztywne, niby bawelna, ale jakos tak nie bardzo.
Dusia kurcze troche daleko ten Bristol (sprawdzilam na mapie ok. godzina jazdy). szkoda, ale moze kiedys bysmy umowily sie gdzies po srodku trasy. Nie wiem jak daleko od Ciebie jest Trumbull CT?
Mam do was pytanie, nie macie moze wsrod swoich znajomych dzieci- modele. Chodzi mi o to jakie zasady sa w tym biznesie, jakie stawki i wogle jak to ogolnie wyglada?
 
reklama
No tak do ciebie mam jakas godzine. Ale mozna by bylo sie kiedys spotkac gdzies po srodku. Tylko ze raczej w lecie, bo teraz nie bardzo :-)
A co do twojego pytania o dzieci jako modele to nie mam pojecia, jak to wszystko dziala. A co chcialas mala na modelke wyslac?
 
ja tez nie mam pojecia jesli chodzi o modeling dzieciecy...moje dziecko tylko w filmie gralo ale to "po znajomosci" i praktycznie bez castingu....
 
Macie jakies fajne strony z ciuszkami dla dzieci , wogle w jakis sklepach kupujecie. Ja bardzo przyzwyczailam sie do Cartersa i lubie te ciuchy. Tylko oni nie maja swojego oline sklepu :-:)-:)-(, czasami w Children place.:-):-)

Ja kupuje glownie w The Children's Place... :tak:Czasami w Marshalls czy TJ Maxx. Ostatnio w TJ Maxx kupilam dla Sary kilka fajnych ciuszkow na przecenie... prawie za darmo :tak::-D Sporadycznie zagladam do GAP, OshKosh B'Gosh czy Carter's, a jak jestem w NYC to do Wee Bee Kids, bo u mnie nie ma tego sklepu. I to by bylo chyba na tyle. :-):-p
 
Ostatnia edycja:
Aga ja tez dosc czesto odwiedzam TJ Maxx;-);-):tak:
Dusia pewnie, ze mozemy sie spotkac. Oczywiscie jak juz bedzie piekna pogoda i Twoje malenstwo juz z lekka bedzie odchowane.
Wlasnie nie wiem czy wyslac zgloszenie Natalki na cos takiego. Chodzi mi glownie o te pozowanie, nie lubie tych pokazow missek. Uwazam, ze rodzibce krzywdza w jakis sposob swoje corki. Ile to makijazu, fryzur.:szok::szok::szok: Jestem w szoku.
 
Dusia ja to "nocny marek". ostatnio to do 4 w nocy siedze. A to ksiazke czytam a to w tv patrze i czas leci. Zreszta lubie jak juz wszyscy pojda spac i wtedy cala hata moja:-D:-D
Nie wiem jeszcze zobacze z tym zgloszeniem, boje sie troche, ze zdjecia ktos wykorzysta w jakis brynych celach. Tyle sie tego slyszy i o tym czyta. To co wybrabia sie np. na NK to sie mi krew az gotuje z gniewu na tych zboczonych ludzi. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Oj DOmiska chyba jednak pogniewala sie na nas. Juz jej tyle czasu nie ma :-:)-:)-:)-(
 
na NK to najlepiej miec kompletnie zastrzezona galerie tylko dla znajomych i zapraszac faktycznie znajomych a nie przypadkowe osoby. Wiem ze co roku Gap organizuje konkurs na swoja twarz i wybiera chyba 4 dzieci w roznych kategoriach wiekowych. Wpisz sobie w google Kids Gap model contest i powinno ci wyswietlic rezultaty kiedy sa eliminacje.
 
reklama
Pawini dzieki. Wiesz, ze ja tak zrobilam na NK, nie akceptuje zaproszen od anonimowych kont. A ostatnio przyslala mi babka ( ok 55-60 lat) zaproszenie i ja sie tak z dzien glowilam skad ta kobiete powinnam znac. W koncu nic mi do glowy nie przyszlo wysylam wiadomosc"skad sie znamy", a kobietka odpisuje "ze my z tego samego miasta, wiec mozemy byc i znajomymi":szok::szok::szok: Szok:szok::szok::szok: Oczywiscie odpisalam jej grzecznie, ze jednak "Nie".
Sprawdzialm teraz 4 lutego 2010 beda wlasnie wyniki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry