reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

jeszcze nie spotkałam się z tym by się różniły, pewnie dotyczy to sytuacji gdy nagle zmieniają ceny i nie zdążą zaktualizować na stronie :tak:
 
reklama
Soppana, tyle kosztowało co na stronie. Tylko materac trzeba doliczyć.

A oto efekt. Jeszcze nie całkiem końcowy, bo nad regałami będą półki i obrazki, a nad łóżkiem chcę powiesić jakąś matę. Może uszyjemy z tkanin z Ikei, żeby pasowała do całości :-).
 
moja dziś taki bałagan zrobiła więc postraszyłam odkurzaczem i sprzątała aż się dymiło:-D a stękała jakbym jej kamienie kazała dźwigać:-D
Agutku dzięki za pomysł:tak:
 
oj zapomniałam Blu:zawstydzona/y: pokoik śliczny:tak: bardzo podoba mi się regał taki kolorowy:tak:

wybieram się do fryzjera i tak sobie myślę o farbowaniu;-) farbowałyście włosy w ciąży bo ja tak ale na końcówce ok 8 miesiąca:tak:
 
roksi, ja farbowałam (baleyage robiłam) , podobno nie pwoinno się do 3 m-ca ale z tego co pamiętam dotyczyło to farb z amoniakiem

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzień dobry :-)

blue ładny pokoik :-) A w tych pudełkach to trzymasz też ciuchy?
A tak o kołdrze mi się przypomniało, że właśnie też dlatego tej 150 nie brałam bo inni producenci nie robią takich kołder ani pościeli (robią 140 lub 160) i musiałabym zawsze kupować w Ikei. Jak bym miała tak blisko jak wy to bym na to w ogóle nie patrzyła ;-)I jak Karolek spał w swoim łóżku dzisiaj?

roksi ja szamponem robiłam razm w ciąży w 14 tygodniu jak szłam na wesele znajomych. Potem już nic nie robiłam. Nie miałam potrzeby jakoś, bo włosy miałam w ciąży cudne :-D
 
reklama
Witam
zasnęłam o 2:eek: młoda obudziła nas o 7:crazy:
wczoraj debatowaliśmy nad imieniem dla córci i chyba będzie Maja:tak: podoba nam się Julia ale Julek jest bardzo dużo u yamahy w grupie są 3:szok: ja wolę imiona takie jak Amelia, Emilia, Michalina, Matylda, Pola:tak: ale m jest na nie:baffled: więc m wybrał Maję:tak: chyba że nagle z ukrycia wyjdzie siusiak to będzie Bartosz:-D

Agutku w poprzedniej ciąży też miałam fajne włosy:tak: a teraz mam już długie i :tak:bez ładnego cięcia:confused2: więc trzeba troszkę ciachnąć:tak: mało tego odrost bym przeżyła bo u mnie nawet tak bardzo nie widać ale moje siwe przebłyski już nie przeżyję:no:
 
Do góry