reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

kasia dlaczego musisz czekać?? Względy zdrowotne czy finansowe??

wiesz co, raczej finansowe....tzn, teraz moim drugim dzieckiem jest praca:-D:-Dbo przez to mamy niezły zastrzyk domowego budżetu i cały czas przekładamy to drugie dziecię....poza tym tak w zasadzie pracując po 9h dziennie to czasami nie mam czasu dla Tuśki a co dopiero dla 2. Więc maluszek musi poczekać, a poza tym na razie cały czas wynajmujemy mieszkanie i na razie nie chcemy kupowac swojego bo nie wiemy co....więc się wszystko odklada.....bierze mnie tylko jak oglądam takie maleńkie cuda jak Maja :-):-)

Roksi - ty to jesteś niezła.....zamiast poleżeć sobie, poleniuchować to już wskakujesz na BB :szok::szok: uzależniłaś się kochana :-D:-D:-D

uciekamy na basen....a potem do kochanych teściów;-);-)
 
reklama
Kasia, ja też mówiłam najpierw mieszkanie,potem drugie dziecko, ale jakoś tak wyszło ;-);-) i teraz mamy kochaną Misiunie :-) Roksi, jestem strasznie ciekawa jak Natala reaguje na Maję? Z Michalinką już jestesmy po szczepieniu, waży 5,1 kg, czyli w miesiąc przybrała 1,2kg! Kawał baby z niej :-)
 
Soppana Natalka reaguje super:tak: jest grzeczna i ostrożnie dotyka Maję:tak: wiadomo że ciężko wytłumaczyć by była cicho ale jakoś Majce to nie przeszkadza:tak: zobaczymy jak będzie dalej:sorry: sajgon zacznie się jak Maja zacznie się przemieszczać i mniej spać;-)
 
wiesz co, raczej finansowe....tzn, teraz moim drugim dzieckiem jest praca:-D:-Dbo przez to mamy niezły zastrzyk domowego budżetu i cały czas przekładamy to drugie dziecię....poza tym tak w zasadzie pracując po 9h dziennie to czasami nie mam czasu dla Tuśki a co dopiero dla 2. Więc maluszek musi poczekać, a poza tym na razie cały czas wynajmujemy mieszkanie i na razie nie chcemy kupowac swojego bo nie wiemy co....więc się wszystko odklada.....bierze mnie tylko jak oglądam takie maleńkie cuda jak Maja :-):-)
no tak, z jednej strony Cię rozumiem... ale z drugiej strony przecież nie można czekać z dzieckiem w nieskończonośc...

Roksi, to super że Natalka jest grzeczna. U nas czuję będzie sajgon ;-).

spokojnie, może aż tak źle nie będzie
 
Dzień dobry:)
Chociaż smutny dizeń dzisiaj to przynajmniej ładnie za oknem:)

roksi
jeszcze raz gratulacje!!!
Wszystko będzie w porządku i za chwilę życie w czwórkę jakoś się zorganizuje:)) U nas najgorzej było na początku... potem się jakoś wszystko wyklarowało. Będzie dobrze.

A ja bym chciała jeszcze trzecie, chociaż pewnie nie damy rady kondycyjnie:) Poza tym się raczej nie pomieścimy w domu. Już teraz ciasno jest momentami. A marzy mi się budowa domu. Tylko, że to niestety nierealne mi się wydaje przy tych cenach.
 
Witam się i ja....chora :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:rozłozyło mnie strasznie, mam tylko nadzieje że Tuski nie zarażę.....kiedy skończą sie te choróbska

u nas też słonko świeci.....koło południa zmykamy z teściami na cmentarze.....a bym chętnie została w łóżku:-:)-(

do wieczorka dziewczynki
 
Witam
nie wyspałam się w nocy:sorry: mam wrażenie że z jednej piersi mała się nie najada i budzi się częściej:szok: jedną mam miękką a w drugiej nawał pokarmu:szok: cudownie wyglądam nago:-p
my dziś w domku m już rano objechał cmentarze a popołudniu mają wpaść znajomi:tak:

zapomniałam napisać że m kupił mi sprzęt do gotowania na parze:sorry: chyba kiepsko wyglądam po porodzie:sorry2: taki prezent daje do myślenia:zawstydzona/y:

Kasia zdrówka życzę
 
reklama
Roksi ja też myśle że on pomyślał o diecie matki karmiącej
Kasia rozumiem cię u nas 2 dziecko było lekka wpadką ale oczywiście nie żałowaną a potem dostało nam sie mieszkanie więc problem sie sam rozwiązał
ale jednak widzę bardzoo duży plus że Zuza ma brata ale nei neguje posiadania jednego dziecka
zdrówka życzę
Bluu a jak tam twoje samopoczucie ??
a co do chaosu przy 2 dzieci samo sie ureguluje po jakimś czasie

ja na groby tu nie jadę mąz pojedzie ja z dziećmi zostaje niech się dokuruja jeszcze
wczoraj teście wpadli na ciasto urodzinowe prezneta przynieśli blaszkę do ciasta bym nie musiała pożyczać i mikser bo mój padł wiec miło
dzis na obiad wpadają wiec od rana szykuje schab pieczony i ziemniaczki w ósemki zapiekane
w środę jadę na spotkanie do Deichmanna do nowego centrum-Bonarka tez blisko mam w miarę a znajoma tam pracuje i nie narzeka więc zobaczymy
 
Do góry