reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Tak misie tych pierogów zachciało, że sobie zrobiłam :-D:rofl2::rofl2:

A narzekałam na M że mi aukcje przegapił, a ja się w kuchni zajęłam i m wózek koło nosa przeszedł, nikt nie licytował :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a mogłam go mieć za 30funtów:angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ale pierogi pycha :) Helena właśnie wcina z mięsem :tak: zrobiłam jej 3 :rofl2::-D
 
reklama
Wspominałam wam wczoraj, że licytuje fotelik...
A że była strasznie zmęczona to poprosiłam M żeby aukcji popilnował, a on zapomniał i poszedł za nieduże pieniądze :wściekła/y::wściekła/y: A ja muszę nadal szukać :crazy:

Tak to jest licyz na facetow :-D:-D:-D:-D
Aniu, a ile przytyłas w ciąży? :-)

Ja przytylam w ciazy 15kg :zawstydzona/y:

A tak sobie myśle że ten wątek powinien sie nazywać mamy siedzące przed komputerami a nie mamy siedzące w domu z dziecmi:-D:-D:-D

zgadzam sie , strzal w dziesiatke :-):-):-):-)

Pojadłyśmy :tak:
Mała leży w łóżku, pewnie będzie chciała spać... :dry:

A mi cały czas pogłowie ruskie pierogi chodzą...:rofl2:

Mama Helenki ale masz zachcianki :-D:-D:-D:-D:-D
 
Oliwka zjadla troche watrobki :szok::szok::szok::szok: jestem w szoku bo nigdy nie chciala,zaraz dostanie zupki,brokulowa wyszla pycha :tak::tak::tak::tak::tak:


zaraz bedzie u nas tesciowa,takze bede dopiero wieczorkiem :-)
 
ja to tez spodziewalam sie gosci ale znaku zycia nie daja :baffled:
wiec nie wiem czy przyjda
maly juz tez troche spiacy ale juz za niedlugo 17 wiec nie oplaca mi sie go klasc spac bo potem zasnie nie wiadomo o ktorej
tzreba go czym s zajac :dry::sorry2:
 
reklama
Joe Alex, szczerze współczuję Twojej teściowej i teściowi również.

Kurcze, jak ten moj M mnie wkurza, nie do opisania. Mają wyjazd z pracy do Stambułu, on nie ma paszportu, żeby go wyrobić musi jechać do Radzynia a i czeka się nań 2 miesiące, ale nie on na to leje. Bo przeceiż paniczowi i tydzień wystarczy.
Druga sprawa, umówił się z jakąś koleżanką że sprzeda jej nasz wózek, gadał z nią w sobotę a za sprawę wziął się dpoiero dzisiaj. Przecież on wiecznie ma czas na wszystko a później będzie mi chodził i płakał że jeszcze to musi zrobić, tamto i jeszcze kilka innych pierdół. No nie mogę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:taka zła na niego jestem że nie wiem.
Kurczę okres mi się zbliża i taka nabuzowana chodzę, a do tego Majka teraz z drzemek 3-godzinnych zrobiła sobie jedną 45-minutową i nawet nie mam czasu na nic.


As jak mi odmuli internet to poczytam Twojego bloga bom zaintrygowaną jest.


Na domiar złego mój bardzo lubiany przeze mnie telefonik wpadł mi do kawy i nadaję się na złom. Kurcze, kiedyś to mi telefon przeżył upadek do kibla i działał jeszcze kilka lat, ach teraz to badziiwie robią....
 
Ostatnia edycja:
Do góry