reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Cardiff :)

hej hej super zdjecia! napewno musimy sie kiedys umowic na sesje, bo moj maly uwielbia zdjecia i jest dosc fotogeniczny - hehe tak jak wszytskie dzieci :) jak narazie jestem zajeta zblizajacymi sie egzaminami :crazy: a sama sie nauczylas?
 
reklama
no to zdolna jestes :) ja studiuje, tutaj, wiec mam nadal nauke :rofl2:
dzis bylismy na spacerku godzinnym - az zmarzlismy, i do tego padalo - ale Matiemu nie przeszkadzalo to w spacerze :-D a jak u Ciebie?
Twoja mala bedzie szla do przedszkola od wrzesnia?
 
hheheh no mojej małej tez wiatr czy tez deszcz nie przeszkadza w spacerze:tak::tak: gorzej ze mną bo mnie szczeka lata hihihi

tak wlasnie w poniedziałek tatus idzie ja zapisac do przedszkola i sama jestem ciekawa jak to bedzie na poczatku czy zechce tam chodzic bo ona straszne za mna jest i ciagle by tylko ze mną była........
 
u nas podobnie, chociaz zostaje tez czesto z tata jak ja jestem na uniwerku. tez jestem ciekawa jak to bedzie za rok, bo przez ostatni rok tylko z nami zostawal. chociaz u nas nursery jest 9-13, dziwne godziny i trudno bedzie je zsynchronizowac z praca itp. a jak u Was jest?

mysle ze u dzieci to gora tydzien i sie przyzwyczajaja, szczegolnie ze sa tam inne dzieci i zabawki ktore zachecaja do zabawy. a jak Twoja mala, duzo mowi? zmienila sie duzo przez te 8 miesiecy?:-)
 
no moja gwiazda juz pełnymi zdaniami mówiła przed drugimi urodzinami a teraz to juz jak stara gada czasami chce aby choc troszke posiedziała w spokoju hahah bo uszy od jej gadania wiedną

ja sie jutro dowiem jak moje dziecko bedzie chodzilo do przedszkola jak to godzinowo bedzie wyglądac mam nadzieje ze jakos sensownie:tak::tak::tak:

on tez pół dnia jest ze mna pół z ojcem bo prowadzimy sklep wspolnie wiec sie zmieniamy ale i tak mnie ciagle wypatruje przez okno a jak juz wróce to najlepiej nie odsepowała by mnie na krok
 
WoW!!! to super wygadana masz coreczke :-D moj narazie bardzo malo mowi, woli w swoim jezyku - to po czesci tez przez to ze od 6 miesiaca mialo anglojezyczna opieke w dzien (nursery a potem childminder), i dopiero od niespelna roku z nami jest na zmiane. dwa dni w tyg z tata, reszte z mama. no z moim az tak nie jest, bo w sumie chetnie zostaje z tata, ale cieszy sie jak wracam :-)
A co sprzedajecie? fajnie ze tak mozecie sie dzielic opieka i pracowac :tak:

no u nas te przedszkole godzinowo troche bezsensu, sa dwie zmany 9-13 albo 13-17...ciekawa jestem jak u Ciebie
 
hej hej :) i jak z przedszkolem dla malej? piekna pogoda, caly dzien w ogrodku i na spacerach spedzamy - prawie jak na wakacjach:-)
 
witam
Ja tez ze Swansea :)
temat z maja, ale moze jeszcze ktos tu zaglada.. mam 5 miesiecznego chlopca i troche mu sie juz nudzi tylko mamine towarzystwo ;) ktos chetny na jakis spacerek?
pozdrawiam
 
reklama
zaglada :) witaj Asiasc, ja jestem w Cardiff :)
swansea -piekne miejsce zazdrosze! troche daleko ale moze sie kiedys wybiore pociagiem :-)
moje gg 17378941
 
Do góry