reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • UWAGA. 31.03 widzimy się o 11:00

  Fizjoterapeutka dziecięca odpowie na wasze pytania. Dołącz .

  UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

  Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

  Koronawirus. To musisz wiedzieć.

  Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Mamy z daleka :)

estrelicia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Marzec 2017
Postów
801
Rozwiązania
0
Dziewczyny mieszkające poza Polską, napiszcie skąd jesteście :) może u Was będą dostępne np jakieś produkty zamienne z Polski, które będziemy mogły sobie wzajemnie polecać :) A poza tym wspierać w tęsknocie :)

No to pierwsza: Portugalia!

 
reklama

estrelicia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Marzec 2017
Postów
801
Rozwiązania
0
@inka.jestem ja mam wprawdzie bliżej niż Ty, ale dla mnie lot do Polski to zazwyczaj dwie przesiadki, wiec tez cały dzień w podróży :/ no i koszty, chyba najgorsze, bo czas stracony jeszcze przeżyje, ale wyprawa do Polski tylko raz na jakiś czas :(

 

Karolka2106

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Marzec 2016
Postów
1 441
Miasto
Lubuskie
Rozwiązania
0
@Piotrusiowa hehe dokładnie :D gdybym tu nie pracowała to w ogóle bym nie poczuła że mieszkam za granicą :-D do rodzicow jeździmy gdzieś co 2 tygodnie na weekendy, czasem trochę rzadziej :) współczuję Wam że macie taką daleka drogę do domu i przestawić się na inny czas też pewnie nie jest łatwo.
 
reklama
Do góry