reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

MartaF pilnuj bo jak przyjade to jak takie spalone podac hihihihihi
Misia ja używam detol butelka litrowa w sprauy do mopa ładnie pachnie i dobrze myje:)
Ja sie babywalker sprawuje?:)
 
reklama
Hejo mamuski!

Mojej Emci idą zabki, dziś jak zasnęła to 3h spała, taka wymęczona była tym ząbkowaniem

Dzieci spią, a ja siedze sama jak ta durna, nawrzeszczałam na M, pilota na nim rozwaliłam, wyszedl bez slowa, a to wszystko o to ze butów nie zdjął :baffled: ale własnie umyłałm podłogi i strasznie mnie to wkurzyło, ze w buciorach chodzi, jak ja sprzątam i myje, zeby było czysto

Misia, biedny Alus, fajnie ci ze zmywarką, ja mam a nie uzywam bo myje tak ze musze po niej poprawiac wiec nie ma sensu, ale chyba musze sie za nią zabrac, bo wkurza mnei to ze zmywara jest a gary trzebe w zlewie myc

Pauletta fajnie, ze tescie dolecieli, Wiktor da ci teraz troszke luzu ;-) jak tam skurcze??
 
kamcia ciacho gotowe i takie jakie powinno byc :)

dobranoc dziewczyny :)moja pora dawno minęła :D
 
Ostatnia edycja:
Takich mocnych to jeszcze nie miałam ale do wytrzymania :tak:szkoda tylko że taki długi czas między nimi :dry::sorry2: ale zaczyna mnie jeszcze czyścić do tego więc kto wie może już jutro ;-):tak:

a moze w nocy
ja jak rano sie wyczyscilam to po godzinie jechalam do szpitala a po nastepnej godz byla Ewa wiec wiesz 2 dziecko szybciej wychodzi jak jzu sie zacznie bo ma droge juz przetarta..haha..wiec pisz na biezaco co i jak :)

Misia..biedny Al..ale napewno bardziej sie wystraszyl..ale biedne nozki..ojej...mi tez zawsze zal Ewuni jeszzce jak ma plasterkiponaklejane to Albert mowil ze ma alka niunia

Albert odlecial po 19 ogladajac bajke a ja zastanawialam sie co to za cisza bo nie dochodzily mnie na gorze krzyki z dolu a on juz spal na sofie..Ewunia spala tez juz po 19 a duzy chlopiec zasnal kilka minut temu i mi koncert urzadza..chyba z nozki go pociagne zaraz..hahaha...
 
Ostatnia edycja:
mamoady przypomniałas mi ze moje sie piecze :) a miałam iśc sie kąpac i by ciacha nie było :(
No widzisz :-) A ja to ciasto tak przez przypadek robie :-) To moj debiut i w ogole chyba z 4 ciasto w zyciu..:sorry2: Mam nadzieje, ze bedzie zjadliwe. Trzymajcie kciuki...
Pauletta, na ile tesciowie zostaja u Was? Wiem, ze pisalas ale zapomnialam:zawstydzona/y: tak czy inaczej zanosi sie na to, ze sie zdaza z Zuzia przywitac. A tu do szpitala przyjmuja chyba jak masz skurcze przynajmniej co 7 min. Takze, zycze Ci czestszych skurczybykow:tak::-D
 
Teściowie tylko na tydzien niestety :-( a pojadę jak będe miała co 2-3min nie wcześniej chyba że będzie baaaaaardzo bolało :sorry2: to pojade i od progu o epidural będe się drzeć :-D:-D:-D jak na razie średnio co 15min albo i więcej więc idę sie wyszałerować i może uda mi sie jeszcze trochę kimnąć więc do następnego napisania laski :tak::-D i mam nadzieję ze to nie będzie jutro rano :dry::sorry2: bez urazy oczywiście :-p
 
reklama
Hejka mamunki:-)
Pauletta push push, trzymam kciuki za ekspresowe przyjscie na swiat Zuzy:-) daj znaka oczywiscie co i jak:tak:
Misia tulaski dla Ala:blink::tak:
dziewczyny pichca ciacha az mi tu pachnie :tak:;-)

ide bo nie mam weny
milego wieczorku:-)
 
Do góry