reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam....
wisienka wspolczuje:baffled: moja mala ma na szczescie w miare bezbolesne zabkowanie :tak:
aha chcialam sie pochwalic ze dzieki mojej wytrwalosci moja mala juz prawie calkowiie nie ciagnie cyca:-)
czasem w nocy jak mi najdzie duzo, a wczoraj to juz wogole nie ciagla:-)
a 3 tyg sie meczylam z roznymi smoczkami butelkami, mlekami.... nic nie chciala , a kupilam butle tt i od razu zalapala:tak:
 
reklama
Dzień dobry
Kurczaku-nie wiem co z tym moim kompem się dzieje-2 godziny nie mogłam neta załączyć...tzn gadu i skype działały,tylko google nie wchodziły:(((
Tichonek-dzięki wielkie:)Nie wiem ciągle co ze szkołą Radka?
Renni-jak p[iesio?
Wiesieńko-buziak dla Malusiej-żeby ząbóle nie bolały i na 10cio miesięcznicę:)
Ale Wam wczoraj było fajnie-wszystkie mamusie jak malowane śliczności:)))Nie powiem o dzieciątkach-rozkoszne i do schrupania
Ewelcia-nie wiem gdzie Twój Smyk chowa to jedzonko,chyba w kieszeń,bo szczuplusie to to;))))
Ka.MciA-do Cashel zapraszam-dolina odejdzie jak ręką odjął:))))
Brykam-bo mi dziecię wyje:((((Pora na spanko
 
Bry:-)
Ja z Radkiem dopiero niedawno wynurzyliśmy się z sypialni:sorry:Trza jakieś śniadanie zjeść:tak:
Ka.M'cia ja miałam dokładnie tak samo jak Ty:-(Przez 2 lata nie miałam tu żadnych znajomych.Całymi dniami siedziałam w domu i czekałam,żeby mój P z pracy wrócił albo chodziłam do sklepu lub dookoła osiedla z nudów:-(Pamiętam,że jeszcze na BB pisałam,że nie mam tu żadnych koleżanek,ale rok temu jakoś troszkę ruszyło:tak:Dużo fajnych ludzi poznałam właśnie dzięki BB.Boszsz...dopiero teraz gdzieś chodzimy,jakieś grille,jacyś goście u nas,spotkanka,dziecko ma się z kim pobawić:tak:Miałam wcześniej takie doły,że non stop ryczałam a biedny P nic nie mógł zrobić:sorry:Mam nadzieję,że i u Ciebie się odmieni:tak:I gratulacje dla córy za postępy:happy:
Renni wrzuć fotkę swojej nowej córeczki:tak:Mam nadzieję,że niedługo ją zobaczę:tak:Już mówiłam P,żeby się do Ciebie wybrać i ona jak najbardziej na tak:happy:
lubiczanko,nu,nu!Napisałam Ci wczoraj co z Radka szkołą:tak:Strona 2883:-D
wiesienka,Asienka,biedne Asia i Ania:sorry:Ach te zębiska,mój Radek też bardzo źle przechodził ząbkowanie...Ale faktycznie też może dużo wczorajszych wrażeń na tę bezsenną noc wpłynęło...
gastone,czekamy na wieści,ale to raczej do Krychy trza się zwrócić:sorry:Są już dzieciaczki?Chłopczyk i dziewczynka?:-)
 
Ostatnia edycja:
Ka.M'cia i tichonku moje życie przez pierwsze 2 lata wyglądała tak samo jak mówicie , miała depresje z powodu braku znajomych , rodziny, sama w domu z dziecmi :-( ale od kiedy znam babyboom forum to czuje ze zyje :tak: dziekuje bogu za to forum :tak:
 
Dziewczyny,ważna sprawa:
Wieści od Gastone:
"O 06.53 przyszły na świat Zosia (2,4) i Hania (2,6). Narazie Hania leży w inkubatorze, ma problemy z oddychaniem, Zosia przy mamusi. Są cudowne i śliczne"

Kochana,wielkie gratulacje,a jednak dwie córy:-D
 
Gastone GRATULACJE!!!!

Ewelcia
moja mała baaardzo długo jadła mleko w nocy i tez juz się na nia denerwowałam bo miała rok i 9 miesięcy i dalej wrzeszczała o butle w nocy aż tu nagle pewnej nocy nie zjadła (obudziła się wcześniej rano ale to nic) Nastepnej nocy tez nie chciała i też krócej spała, a teraz już ok.. Śpi dlugo i tylko pije. Czasem tylko buźkę zwilży i odkłada butelkę..
Ka.M`cia współczuję..Wiem co przeżywasz.. Może pocieszy Cię to że ja mieszkam na wsi...Daleko od wszystkich więc nawet z dziewczynami stad nie mam sie jak za bardzo spotkać...:( Żyję tylko myślą, że może kiedyś przeprowadzimy się do bardziej cywilizowanej części Irlandii...Czasami mam dość.. Mam dość tej rutyny.. Są takie wieczory kiedy jestem kłębkiem nerwów.. Mam dość WSZYSTKIEGO i WSZYSTKICH...Jestem rozdrażniona..Mam tylko ochotę zamknąć się gdzieś i wyć...Jednego jestem pewna - wszystko jest ok jeśli miedzy mną a E jest poukładane :) Kiedy się nie kłócimy, kiedy rozmawiamy, pomagamy sobie..Wtedy nie łapie doła i mam ochotę żyć!

Co tu robić??...

Miłego dnia laski:)
 
reklama
renni fajnie , że natalka tak zareagowała na pieska! :tak:

Natalka strasznie wczoraj przezywala, i ciagle mowila " ooooo, jaki ladny piesek "
Nie spala cala droge w aucie jak wracalismy, a bylismy w domu dopiero przed 23.
Renni-jak p[iesio?

Wlasnie sobie lula.

Renni wrzuć fotkę swojej nowej córeczki:tak:Mam nadzieję,że niedługo ją zobaczę:tak:Już mówiłam P,żeby się do Ciebie wybrać i ona jak najbardziej na tak:happy:

To super!
A fotki wrzuce wieczorkiem.

Dziewczyny,ważna sprawa:
Wieści od Gastone:
"O 06.53 przyszły na świat Zosia (2,4) i Hania (2,6). Narazie Hania leży w inkubatorze, ma problemy z oddychaniem, Zosia przy mamusi. Są cudowne i śliczne"

Gastone-przeogromne GRATULEJSZYN!
 
Do góry