Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
dziekuje bardzoKa.M'cia co się dzieje?Przypomniało mi się,że szukałaś aquaparku...Tu są dwa linki do tych co ja znam: Funtasia - Water park i National Aquatic Centre
Misia @ masz,czyli z Edzia na razie nici![]()
i za pamiec i linki.....:-)
nie przez @ bo juz z tydzien po jestem... jakos tak mnie wszystko drazni... ostatnio powiedzialam do D ze nie spelnia moich oczekiwan... nie wiem czy sie zmienil czy to ja wiecej wymagam
ale cos mi nie pasi...
:-(gastone trzymam kciukaski...Heloo mamcie.aaaa wpdlam jeszcze lunkac co slychac. Nie biore notbooka bo i tak nie bede miala czasu na niego wiec bede tesknic za wami.
A za moim synciem juz teskniei plakac mi sie chce.Nigdy jeszcze go nie zostawialam na tak dlugo (tylko kilka godzin)...echh
No dobra,nie powiem zem mentalnie przygotowana,pietra mam ze hoho.Dziekuje wam wszystki za trzymanie kciukow.Buziaki i do zobaczenia (pisania).


a on ma przeciez juz 1,5r...niby probuje go oszukac woda ale to nic nie daje,drze sie jak opetany...ja wymiekam i butle robie....czasami jest tak ze caly tydzien sie nie budzi,a zcasami to co noc-jak ostatnio


. Tichonku dostałam wszystkie trzy maile, zresztą pewnie potwierdzenie dostałaś. Nie miałam czasu zajrzeć wczoraj, bo oczywiście na zakupach byłam dłużej niż zamierzałam, obkupiłam Anię na przyszły rok, aż żal było mi wychodzić
. Potem kolacja, kąpanie.Wiesienko bardzo miło było Cię poznać i zobaczyć Asieńkę:-). Gratuluję kolejnych ząbków, u nas górne jedynki się przebiły i rosną, więc bolą. Andzia płakała w nocy:-(, ale pospałyśmy do 8.30. Zaraz idę pranie rozwiesić i robić obiad
Jest sliczna, ma prawie 8 tyg. Przespala ladnie cala nocke, zjadla juz pierwsze sniadanko i zrobila kupke na trawniku! Bardzo chce sie tulic i byc blisko nas. Natalka jest wniebowzieta, nawet oddala jej swojego misia.







haha ptarze na te zdjecia i juz wiem o co chodzi :-) ja wygladam jakby mnie renni w tylek uszczypneła![]()
















, kaska wplynela wiec trzeba poszalec;-)
,
pewnie tez nieprzespana noc z powodu duuuuuuuuuużej ilości wrażeń wczoraj ;-) 