Tichonek
Mamusia Radusia i Matusia
biola widzę,że masz datę porodu taką jak mój Radek się urodził
19 czerwca
A w ogóle to na prawdę podobnie mamy z dzieciakami,pierwsze syneczki w podobnym wieku i teraz drugie dzieciaczki też podobnie
Zapomniałam Wam powiedzieć,że się chyba ze trzy razy upewniałam czy jedna Fasolka ale pani doktor mnie zapewniła,że na 100% ciąża pojedyncza
Uff...mam nadzieję,że mi w 15-tym tygodniu się druga nie ujawni tak jak Gastone i Adze_Natalii

19 czerwca
A w ogóle to na prawdę podobnie mamy z dzieciakami,pierwsze syneczki w podobnym wieku i teraz drugie dzieciaczki też podobnie
Zapomniałam Wam powiedzieć,że się chyba ze trzy razy upewniałam czy jedna Fasolka ale pani doktor mnie zapewniła,że na 100% ciąża pojedyncza
Uff...mam nadzieję,że mi w 15-tym tygodniu się druga nie ujawni tak jak Gastone i Adze_Natalii

zielone wydzieliny zawitaly,wiec chyba wychodzi ze mnie te cholerstwo.Smarkam i kaszle,az mnie pluca bola..Uszy zatkane
i nieraz trzeba coś z pl wysyłać żeby to mieć ;-)


