Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
No coś Ty,po to są żeby z nich korzystać
A nie chcesz się z tym do polskiego lekarza przejść?Na pewno to nic takiego ale ja to jestem panikara i zaraz bym leciała do lekarza (nie GP) choćby po to żeby siebie samą uspokoićwiesz właśnie nie pamiętam dokładnie czy to było po upadku czy jeszcze przed ale chyba zdajemi się przed bo właśnie wtedy schodziłam po wodę do tabletek....
a ból to takie jakby skurcze żadnne podobne do @ czy żołądkowe...
boli bardzo nisko i w poprzedniej ciąży nigdy tak nie miałam....![]()

witam
meldujemy się z domciu.
zaraz zbieramy się po naszą zwierzynę do Lubiczanki.
jedyne co powiem to ,że wróciliśmy chorzy i mało zadowoleni z wyjazdu
ale wesele się udało.
do później.mam meksyk w chacie![]()
Jak to tak czemu na privie :-( ja też chcęęęęęęęęęTichonek-jak Boga kocham nie widziałam,że prosisz o przepis(((Ale już na privie masz
))))
;-)

d tej pory czuję że mnie lekko telepie i jeszcze do tego mi zimno a pocę się jak szczur 
co za cholerstwo to nie wiem ale spełnia swoją rolę mam kompletny brak apetytu choć czuję głód nie mam ochoty nic do gęby włożyć 


