reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

moze dublin jakis pechowy..? oby. tu jak dotad nie spotkalam sie z pozytywnymi opiniami. a moze moi znajmoi i ja mielismy pecha? tylko o dziwo takie opinie znam z ust irlandczykow! z polakami mam tu maly kontakt, sporadyczny raczej.

a ze zyje sie lepiej.. czy wy tez macie to dziwne uczucie ciaglych wakacji? :)
 
reklama
Filpi! Ja potwierdzam słowa Najii! Służba zdrowia ZDEZYDOWANIE lepsza w Polsce!!!
My mamy karty zdrowia,więc byłam z małą (córka ma dwa latka i dwa miesiące) do naszego rodzinnego. Powiedziałam co i jak z córcią i co mnie martwi. Ona nawet nie zbadała!!!!!tylko powiedziała,że ona sie tym nie zajmuje- i dała skierowanie do szpitala do pediatry!!! Lekarz rodzinny jest od chorób. Dodam ,że martwiły mnie nóżki małej,bo krzywo chodzi,jest bardzo nerwowa i pobudliwa oraz mało mówi. No więc czekaliśmy na wizyte w szpitalu aż  dwa miesiące!!! Tam godzine w poczekalni....i ....lekarz Nigeryjczyk!!!! (nie jestem rasistką,ale...) Długa rozmowa ze mną i mężem i badanie Pauli. Potem dołączył jego szef lekarz pediatra Irlandczyk. I co??? NIC! Dowiedziałam sie ,że mam bardzo inteligentne i mądre dziecko i że jest w pełni zdrowe!!!! SZOK!!! W nóżkach nic nie widzą . A podobno wszystkie dwulatki są nerwowe i drażliwe....  i że mam sie modlić..... I co na to powiecie???????
Ja wiem,że coś z nóżkami jest nie tak. Ja to widze i nawet znajomi widzą. W Polsce pójde z nią do ortopedy. Dodam,że Paula była w Polsce w wieku 8 miesięcy rehabilitowana,bo miała wzmożone napięcie mięśniowe w nóżkach i rączkach. Myśle ze coś zostało....
Co o tym myślicie???? Super lekarze,no nie???
A! Moja mała w Irlandii o wiele częsciej ma kaszel i katar niż w Polsce. Chyba jej nie służy tutejszy klimat...
Flipi!! Gdzie dokładnie mieszkacie w Irlandii??
POzdrawiam!!!
 
no text z modlitwa jest genialny ;D

a cala reszta jakos mnie nie dziwi. naprawde cieszyc sie,ze sa tanie linie lotnicze!

a`propos, wiecie juz, ze od konca kwietnia ryan ma miec polaczenia z poznaniem, jesli was to interesuje oczywiscie :)
 
co do lotów to ja latam do szczecina wiec rayanem mam nieciekawe połączenie bo w Londynie nie ma czasu na odbiór i nadanie bagazu latamy wiec przez warszawe centralwingiem
najpierw lot szczecin-wawa a dopiero wawa-shannon
mieszkam 10 minut drogi od Shannon
Limerick to niewielkie miasto ale dosyc ładne


z tą ich wiarą to mnie tez to rozbraja
jak zapytałąm urzedniczke w socjalu o żłobki to rozłozyła ręce i skeirowała mnie do księdza jako ze on najlepiej mi pomoże
a ja z tych niewierzących wiec jak słysze te ich teksty o modlitwach to wyć sie chce

adusia0503 widze ze macie neiciekawe doswiadczenia
z tym ze dwulatki sa nerwowe to neistety fakt - jest cos takiego jak bunt dwulatka
tyle ze ja mam wrazenie ze moje dwuletnie dziecko cierpi na to od urodzenia taki to maly wredotniak złośliwy
spokojnie, jesli macie w planach wyjazd do Polski to pójdziesz z malutką do lekarza
az sie boje myslec jak sama bede (tfu tfu) w takiej sytuacji, masm nadzieje ze do tego nie dojdzie

naja znam to uczucie i bardzo mi sie ono podoba
taki luz, brak pospiechu
w Polsce wszystko na odwrót, wszystko na wczoraj
 
Cześć dziewczyny!!!
Kilka dni mnie nie było. 10.01 przyjechałam do Polski. Za kilka dni dojedzie mój mąż i chcemy tu zostać. Pod względem materialnym będzie nam gorzej, ale już bardzo stęskniliśmy się za domem, przyjaciółmi i rodziną. Cieszę się polską zimą, chodzę z psem na długie spacery i czekam na swoje dziecko.

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i powodzenia w Irlandii!!!

 
adusia ja nie moge obaczyc zdjecia
buu nie otwiera sie :(

a my jestesmy umówieni na wtorek z lekarzem i załatwimy karte medyczną
tzreba sie w koncu zmobilizowac
 
No no widze w koncu ruch na tym watku :) :)
Jak fajnie ;D ;D
Karmel powodzenia w Polsce i mam nadzieje, ze bedziesz nas informowac o stanie twoim i dzidziusia ;)
Jestem ciekawa czy to dziewuch czy chlopak ;)
Jezeli chodzi o lekarzy...temat rzeka.
I boje sie z jednej strony tu zostac.
A z drugiej chce tu byc cale zycie ;D
Ogladalismy domek do kupienia...piekny domek.
W poniedzialek idziemy do banku dowiedziec sie czy dadza szmal na niego :) ;D ;D
AAA no i najwazniejsze...Dzieciaczki boskie :-*
Moj Antek ma dopiero 4 miesiace, ale juz fajny z niego chlopak.
A co do lotow to ja latam Centralwings lub Ryanair,ale do Wroclawia.
Juz mam nawet bilety na kwiecien :p
Pozdrawiam
 
anineczka Antos jest booossski
jakież on maśliczne oczęta
cud miód
dobra a opisz jak u ciebie było do tej pory z lekarzami
jak czesto jakies kontrole czy bilanse masz z małym
przybliz mi to jak tylko mozesz najlepiej
moje kolezanka za meisiac rodzi i zaczeła sie troche zamartwiac

a my dzisiaj mielismy świeto w domku
był tort i prezenty i było miło
Filipek z nadmiaru wrażen po prostu padł wieczorkiem
fajnie być mamą dwulatka :)

zdjecia w koncu widze wsyzstkie
sliczne!!
adusia masz bardzo ładną córeczke
moze szuka tesciowej? ;)
 
reklama
co do kredytow wlasnie wczoraj rozmawialam ze znajoma, oni dostali bez klopotu 190 000, juz kupili domek w Athy. co mi sie zreszta podoba - przy calej procedurze prawnika widzieli dwa razy - reszta zalatwiana na telefon i poczte. czyli spotkali sie na dzien dobry i pozniej, zeby odebrac klucze. taaa.. tak to mozna sie bawic w biurokracje :)

a w ramach przedstawiania dzieci.. to maciek :)

resizeofgrudzien0436it.jpg


resizeoflistopad2019nl.jpg


resizeoflistopad0817ih.jpg
 
Do góry