reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Lubin, kolo Legnicy.
Moj mezus studiowal w Poznaniu,ale nie skonczyl. A w Przezmierowie pod Poznaniem mieszka brat meza.
JA osobiscie w Poznaniu nie bylam,ale slyszalam, ze piekne miasto..
 
reklama
poznan? sympatyczne :) w lubiniu moja ciotka mieszka, ale nigdy jej nie odwiedzalam, zawsze to ona przyjezdza :)
 
naja pisze:
poznan? sympatyczne :) w lubiniu moja ciotka mieszka, ale nigdy jej nie odwiedzalam, zawsze to ona przyjezdza :)
Hihi ludzie zawsze popelniaja ten sam blad ;) A Lubinianie uczuleni na niego.
Nie lubiniu tylko Lubinie ;D
Spoko,niechcialam cie poprawiac tylko sie z tego smieje ;)
To taka mala dziura w ktorej sie nic nie dzieje i jedyna atrakcjia to "Dzien Lubina ;)"
 
porawiaj, spokojnie! prosze.. tyle lat, a czlowiek nie wiedzial.. przynajmniej jestem madrzejsza teraz :D
 
NAJA! Co wiesz na temat tych kredytów na domek?
Jakie tam trzeba dokumenty? U nas pracuje tylko mąż. Czy jest szansa?
My narazie wynajmujemy,ale co swoje,to swoje!
Prosze,napisz coś jeszcze na ten temat!
 
adusia, jesli dam rade napisze, jesli nie wybacz, dopiero jutro. mam jeszcze troche pracy domowej, a jutro do roboty :p i zaraz powinien sie maly na jedzonko jeszcze obudzic.

ok, tyle, ile zdaze..

znajomi placa 790/m-c. i ok.30E ubezpieczenia na zycie, gdyby cos sie jednemu stalo, wtedy ubezpieczyciel splaca raty. kredyt maja na 35 lat. z tego, co wiem, sa trudnosci, jesli sie nie jest malzenstwem. znajomym formalnosci zajely jakies 3 m-ce, ale oni nic nie zalatwiali, tylko prawnik. dzwonil i mowil, co juz ma. potrzebowali akt slubu, zaswiadczenie z pracy ile zarabiasz, p60 z tax office o zarobkach za zeszle lata, wyciag z konta. sprawdzaja tez czy regularnie placisz wszystkie rachunki. to, jakie przedstawisz im dochody na rodzine wplywa na to, ze taki dostaniesz kredyt.wszystko zalatwiali telefonicznie, a dokumenty do podpisania poczta im przesylali.

no, tyle wiem. tak wiec to, kto pracuje wplywu nie ma raczej na kredyt, a na jego wielkosc.

jesli ktos wie cos wiecej proze o uzupelnienie!
 
reklama
Do góry