reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

naja twoj Macius ma piekne oczka! Takie blekitne ::)
I mam nadzieje ze my tez dostaniemy kredycik,tym bardziej ze sie nie obijam po macierzynskim ;D tylko grzecznie chodze do pracy,na part time ,ale zawsze to cos ;)
A co do badan dziecka: W szpitalu jest jedno po urodzeniu. Badaja bioderka(nie nie usg, recznie) badaja uszka i oczka.
Po 3-4 dniach przychodzi pielegniarka srodowiskowa do domu.
Robi wywiad z Toba. Bada Cie(mnie badala czy szwy mi sie dobrze goja.). Bada dziecko,nie jestem pewna ,ale chyba je wazy.
I tak do 3 m-ca zycia jest ze 4 razy no i w 3m-cu robi bilans.
W 6 tygodniu zycia dziecka bylam u lekarza tez na takim mini bilansie. W 2,4,6 m-cu zycia jest szczepionka u swojego GP.
Ogolnie: Wizyt nie ma za czasto. Tutaj bardzo stawiaja na "nature"i haslo:co ma byc ,to bedzie"



Rozumiem ,ze Filip skonczyl 2 latka?!

Wszystkiego Naj Naj NAjlepszego dla Filipka od Antka i anineczki


 
reklama
dziekuje ślicznie za zyczonka

naja Maciulo jest śliczny
takie łobuzerkie spojrzenie
bomba!

my dowiadywalismy sie i bez problemu dosteniemy kredycik
wiemy mniej wiecej w jakiej okolicy chcemy kupic domek ale to dopiero latem po powrocie z Polski i zmianie pracki

urodzinki jak najbardziej udane
dzisiaj uciekamy na obiadek do znajomych

 
A jezeli mozna to flipi gdzie pracujesz? I czym zajmuje sie twoj maz?Zaraz postaram sie wkleic zdjecie chatki ktora nam sie powdoba.
Jest ona w Tuam, 30 km og Galway gdzie aktualnie mieszkamy. No nie jest to wolnostojaca chatka,ale ma tez to swoje plusy. Do pracy bym dojezdzala do Galway,albo cos tam bym soie znalaza. A mezus dojezdzal by do Galway ,ale on to nie ma problemu bo ma samochod sluzbowy.
 
na poczatek zyczenia dla filipa! duuuzo zdrowka i pociechy z rodzicow!

anineczka, udalo, domek wyglada extra! nic tylko kredyt brac i qpowac! a potem zaprosisz nas na parapetowe ;D

dzieki za mile slowa pod adresem macka. lobuz jest, to fakt, a te oczy to nie wiem po kim.. naprawde ;)
 
Flipi ale sie dostal wielki kawal torta Filipkowi ;D ;D
Mysle,ze nie wsunal calego hihi ;D ;D
a co do parapetowy, jak sie uda kupic to ZAPRASZAM was wszystkie.
pokoje beda wole tak wiec jesli chodzi o nocleg to napewno zapewniony!!!
naja,a czy ty bedziesz zyla w Irlandi czy Polsce?? Bo z tego co zrozumialam jestes teraz w karju?!
A tatus gdzie?
 
wykladam, i studiuje zarazem. doktorat :p ojciec malego w irlandii,a z tym widzeniem sie to roznie. jesli nie mam zajec to moge ponad pol roku siedziec w dublinie, a wlasciwie dublin co., bo w samym dublinie nie mieszkamy. choc teraz to niestety zajecia mnie tu trzymaja. w grudniu udalo mi sie na prawie miesiac wyrwac, dobre i to. poza tym ojciec malego przyjezdza jak tylko mzoe.. jakos sobie radzimy. a co bedzie to sie okaze :)
 
reklama
ja pracuje w poznaniu, ale mieszkam poza, bo maly siedzi z moimi rodzicami, kiedy mnie nie ma. a wy skad jestescie?
 
Do góry