reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dziewczyny chcialam wam napisac, ze dzis o 2:50 przyszedl na swiat syn Filip od Sofik :-)
serdecznie gratulujemy!!!
Mama i synus czuja sie dobrze ;-)
 
reklama
Ja mam jutro wizyte w szpitalu, pewnie znowu nic nowego nie powiedza...moze ktoras z was tez sie wybiera?
ja mialam dzisiaj USG. w szpitalu i moja maa wazy juz 2386 g ...i wszystko jst ok

Dziewczyny chcialam wam napisac, ze dzis o 2:50 przyszedl na swiat syn Filip od Sofik :-)
serdecznie gratulujemy!!!
Mama i synus czuja sie dobrze ;-)


serdecznie gratuluje!!!!!!!!!
 
Witajcie dziewczyny:-)
Parę dni mnie nie było a tu tyle się dzieje..
Sofik
już urodziła:tak: GRATULACJE!!!
Następna widzę pewnie Moniak82 bo ma już bóle..
A mój termin mija dziś:-(ale mam nadzieje że w końcu coś ruszy bo już od kilku godzin mam bóle krzyżowe, jak narazie nie są za bardzo regularne ale chyba się nasilają więc czekamy co będzie dalej
Widzę, że nie ma co patrzeć na suwaczki bo dzidzie same wiedzą kiedy mają przyjść na świat:tak:
Mam nadzieję, że moja dzidzia przyjdzie co najmniej po 33 tygodniu jak już wrócę z Polski.. :rolleyes: :rofl2:
 
reklama
Do góry