reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

MoKu jakby mój m miał siedzieć całymi dniami w domu to ja kompa nie mogłabym włączyć bo by mi zaraz czaszkę rył :-D I co ja bym wtedy zrobiła..

ewelcia86 mój też ciągle mówi jeszcze dwa lata:tak: A za te dwa lata będą znowu kolejne 2 lata jak znam życie..
 
reklama
Kamcia ten znaczek to jest czy jesteś dostępna.
A opis zmieniasz w ustawieniach,edytuj profili i pisze na górze :Informacje opcjonalne, widoczne dla wszystkich użytkowników forum i tam zmieniasz.
Dzięki,że mnie wkleiłaś zamyśloną :tak: Bo na innych wychodzę z podbródkiem :szok::-D:-D:-D

MoKu no to faktycznie nie ciekawie się działo.Ale oby do przodu.Mężowi faktycznie odpoczynek się należy,a ty zaciskaj zęby jak marudzi :tak::tak::-D
A pochwal się piesiem.Ile za niego daliście i czy to bulterier? Bo nie pamiętam na jakiego się czaiłaś?
Ja nie wracam,nie mam do czego...gdyby chociaż mieszkanie było :dry:
 
CrazyGirl- a myślisz czemu ja tu pół roku nie zaglądałam:-D:-D
Anineczka- już zębów nie zaciskam;-), bo R. pracuje do 17-stej:-), a pies to oczywiście bulterier... tylko jak się wkleja te fotki???:baffled:
 
DSCF4007..JPGf3..jpgbf4 (2)..JPGSpróbujemy...i udało się:-)
 
Mo Ku śliczności :tak::tak::tak:
Chyba nie obrazisz się jak powiem śliczna świnka ;-):sorry2:
Ładnie umaszczona.
A macie jakieś wytyczne? Czy to jest niebezpieczna rasa tutaj w irlandii?
No i jak ma na imię?


Crazy Girl to jest bulterier :tak:
 
:-) Świneczka ma na imię Chelsea :)sorry2: imię beznadziejne, ale już nie chcieliśmy zmieniać, bo chociaż to rozumiała jak ją kupiliśmy:-)) Tu nie ma listy ras niebezpiecznych, chociaż wiem, że w Dublinie nie wolno trzymać tych psów w mieszkaniach od miasta... no a w ogóle ostatnio chcą zakazać trzymania niektórych ras w całym Dublinie i to nie ważne w jakich mieszkaniach - nawet prywatnych...:no:. Psy mają być przesiedlane (jeżeli się da), lub likwidowane:no::wściekła/y: Już podpisałam odpowiednią petycję... na tej liście są nawet owczarki niemieckie:szok:- mam nadzieję, że nigdy to nie przejdzie....wkleję link do petycji http://www.petitiononline.com/anvil999/petition.html- jakby ktoś był zainteresowany
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mo Ku ja czytałam na gazecie,że w Dublinie można dostac niezły mandat jak pies bez kagańca chodzi i właśnie gosciu,który to pisał miał owczarka.A i ponoc też sąsiedzi donoszą na psy,które bez tego kagańca chodzą :szok:
Nie no ja to rozumiem,ale bez przesady,żeby zaraz wysiedlac?
Ale moi sąsiedzi się wynoszą....może skorzystacie? :cool2::-D
Chelsea ładnie...czy tak nie ma na imię córka Clintona? :-D;-);-)
 
Do góry