reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

lubiczanko aaaa to takie buty,to fakt,nowi + pewnie promocje świateczne to powinno byc super.

madbebe a bierzesz osłonowo jakieś leki do tych antybiotyków? moze masz zaburzoną florę i przydałby się jakiś probiotyk?
 
reklama
Nie,Anineczko mamy Polsat z umową do stycznia bodajże i już myśleliśmy o zmianie po zakończeniu umowy na N-kę lub Cyfrę no i wykrakaliśmy:baffled::-D
A z tym facete za SKY to były jaja jakiś tydzień temu...Około 11:00 coś słyszę,stuka,głupio mi było przez okno tak perfidnie zaglądac,ale delikatnie się wychylam,patrzę a tam chłop mi drabinę nad drzwiami ustawił i włazi:szok:Se myślę...Jesssu,antenę mi ściąga:szok:Już miałam do P dzwonic,ale patrzę,że auto ze SKY stoi i chłop od nich sąsiadce nade mną chyba telewizję montował:-DAle palant,co?:sorry2:Nawet nie raczył zapukac do mnie i mi powiedziec,że będzie z mojej "posesji" właził do sąsiadki:sorry2:Mogłąm głupa przygrac,otworzyc drzwi z impetem to by chłop się razem z drabiną posypał:-D
Radek mi się Mattem zajął to zdążyłam łazienki pomyc,idę M-ki oglądac:tak:
 
Nie,Anineczko mamy Polsat z umową do stycznia bodajże i już myśleliśmy o zmianie po zakończeniu umowy na N-kę lub Cyfrę no i wykrakaliśmy:baffled::-D
A z tym facete za SKY to były jaja jakiś tydzień temu...Około 11:00 coś słyszę,stuka,głupio mi było przez okno tak perfidnie zaglądac,ale delikatnie się wychylam,patrzę a tam chłop mi drabinę nad drzwiami ustawił i włazi:szok:Se myślę...Jesssu,antenę mi ściąga:szok:Już miałam do P dzwonic,ale patrzę,że auto ze SKY stoi i chłop od nich sąsiadce nade mną chyba telewizję montował:-DAle palant,co?:sorry2:Nawet nie raczył zapukac do mnie i mi powiedziec,że będzie z mojej "posesji" właził do sąsiadki:sorry2:Mogłąm głupa przygrac,otworzyc drzwi z impetem to by chłop się razem z drabiną posypał

:-D:-D:-D dobre!

anineczko-sluszna uwaga:blink: Hmmmmmm, czy ja o czyms nie wiem??:confused: :-D:-D:-D
 
hej laseczki;-)Szymek ma znowu zapalenie oskrzeli:baffled:do tego jutro jego imprezka więc siedze w garach:baffled:a zeby było ciekawiej to mnie ucho i migdałek boli:baffled:

tichonek ty łobuzie:-D

net mi skacze:wściekła/y:czasami wcale go nie ma:wściekła/y:
 
Witam
Tichonek Mamy dekoder na zbyciu jak bys byla zainteresowana to daj znac:-)

Renni zdolna Natalcia
Gastone zdrowka zycze
Marta dla Twego synka rowniez zdrowka zycze
Gliwa ja tez caly dzien w domu,nudy jak cholera a jeszcze Lenus marudzi dobrze ze J wrocil z pracy
AsienkaM,Gliwa wybieracie sie jutro na przedstawienie?
Madbebe​ zdrowka zycze
Anineczko to teraz tylko Ci pozostalo cierpliwie czekac na Meza

A ja jestem w szoku :szok:kleszcz mnie dopadl nie wiem jak gdzie na szczescie wyciagnelam calego pierdzielony juz sie wbijal normalnie w szoku jestem:szok: i z lekka przerazona
Pogoda poprostu rewelacyjna nic tylko komara dusic:-)
 
Ostatnia edycja:
Aaniu-co Ty mówisz!!!Muszę poprosić J zeby mnie pooglądał-przecież my pół niedzieli przełaziłyśmy z Dadzią po lesie:/
Marta-niech moc bedzie z Toba:)
Tichonek-no mogłaś otworzyć te drzwi;)))))))))
 
Aaniu-co Ty mówisz!!!Muszę poprosić J zeby mnie pooglądał-przecież my pół niedzieli przełaziłyśmy z Dadzią po lesie
Powaznie sama jestem w szoku bo jeszcze gdybm chodzila po lesie czy cus a ja nigdzie nie chodzilam w kraju jak bylam to tylko w parku bylysmy normalnie masakra,i skad sie wzial az mnie ciary przechodza dobrze ze w pore wylukalam sobie akurat poszlam do toalety i poniezej blizny po cesarce skubaniec tam siedzial wzialam na papier jeszcze zyl i pokazla J a on mowi ze to kleszcz!
 
Ejjj dacie wiarę że ten nygus jeden (czyt. mój mąż) nie posprzątał dziś mieszkania? To ja wczoraj w pocie czoła sprzątałam łazienkę by móc dziś wyjść do miasta, a ten dziś se siedział i tvn turbo oglądał. Jak jutro nie ogarnie dołu to niech zapomni że w niedziele dostanie wychodne na spóźnione pępkowe! Będzie siedział ze mną w domu i oglądał bzdurne programy w tv, a co!

Anineczka, ja przy Marcelu też miałam spora apteczkę z Pl. Wierz mi - 4/5 leków wyrzuciłam bo się przeterminowały.
:sorry2: Warto sobie przywieść to czego tutaj nie ma, czy też coś co w Pl dostępne jest wcześniej niż tutaj.:tak:
A co do spóźnionego zapłonu (sytuacja z dekoderem) to witaj w klubie mam tak samo:cool2:. Dobrze że w niektórych syt nie jestem w gorącej wodzie kąpana i zawsze czekam trochę zanim podejmę odpowiednią decyzję, bo po drodze np wychodzi że o czymś ważnym zapomniałam.:szok:.masakra normalnie, nie wiem czy to starość, czy jak to coś nazwać.:confused2:

Renni, super obrazek.
:tak:

Tichonek, no jak chcesz, żeby potem nie było.
:-p

Lubiczanka, łaski to on nie robi
:-D (haha dobrze że mnie nie szpieguje po wpisach na forum bo już bym miała tyłek klepany za pyskaty jęzor).
Nam na przedłużeniu umowy (w polsat) dali taką chu..ą ofertę że szkoda słów!
:baffled: Najlepszym rozwiązaniem było zerwać starą i założyć nową.:tak:

Marta, zdrówka dla Szyma, no i udanej imprezki.
:tak:

Aniaa, pewnie byłaś z jakimś lasku, przyznaj się.
:sorry2:


Miałam dziś najlepszy obiad na świecie - ziemniaczki z koperkiem, jajko sadzone i mizeria.
 
reklama
Barmanko wiem co nieco o wyrzucaniu leków,ale tutaj starałam się by były to faktycznie leki,które moim dzieciom pomagały takie jak np:

Espumisan-tylko on się sprawdzał na bóle brzuszkowe
Aphtin-no fakt,nie przydał się przy dwójce starszych,ale on grosze kosztuje a nie wiadomo czy ten młodzieniec nie będzie miał problemów z pleśnią w buzi :-D
pulmex baby-niezawodny jak dla mnie
tormentiol-widzę,że bardzo poszukiwany tutaj w ostatnim czasie
VitC-wiadomo
Vit-D-wiem,że kupię tutaj,ale w Pl o 50% tańsza.
maśc majerankowa-jakoś tak od pokoleń u nas w domu,konieczna podczas kataru
Euphorbium-rewelka
nadmanganian potasu-na walkę z ewentualnym zapaleniem pieluszkowym.
Wapno musujące-dla starszaków
Lakcid

wiele tych rzeczy spożytkuję też przy chłopakach :tak:

A nygusa na karnego jerzyka :)))


Aania 83 pierwsze słyszę o kleszczach tutaj,to znaczy wiem,że mogą występowac,ale jesteś pierwszą osobą,która miała.Dobrze,że go dorwałaś zanim się wbił.
 
Do góry